Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs értelme az életemnek...

Nincs értelme az életemnek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az iskolában utálnak kibeszélnek,mert eléggé magamnak való vagyok és sokszor ,ha nem keresnek én nem keresem őket.Tudom nekik zavaró,de én imádom a csöndet.Ezért most váltok iskolát,de félek ugyan ez lesz a helyzet.A legjobb barátom akibe teljesen megbíztam kiderült,hogy pszichopata.Körübelül már egy barátom maradt a többi elfordult tőlem.Néha nem értem magam vágyok az emberekre vágyom ,hogy valaki mellettem legyen,aztán meg arra ,hogy hagyjon békén és fogadjon el olyan csendesnek ,mint ,amilyen vagyok.Sokszor érzem azt ,hogy nem tudok minek örülni már vannak hobbijaim,de úgy érzem nem vagyok teljes nincs kedvem már élni se.Tudom ez rinyálásnak számít,de ez az igazság.

2019. nov. 18. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Tanulj szocializalodni. Fejleszthetö.
2019. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Google


Hogyan legyek jo tarsasgi ember

Szocializacio fejlesztese


Legy kreativ keresöszavakban

2019. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Keress olyan barátokat, akik elfogadják, hogy csöndes vagy. Én is ilyen vagyok.
2019. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Te magad csinálj értelmet az életednek, mert más nem fog ráderőltetni semmit.
2019. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Először is miért kellene, hogy értelme legyen?
2019. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Talán írj vissza facebookon ;)
2019. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

és ha rinya akkor mi van? Ha ilyesmit érzünk talán a sok nyomorék miatt tartsuk magunkba akik azt hiszik csak rinyálunk? Ilyesmit érzünk ez van, bennünk van. Ha nem szabad érzésekről beszélni akkor a sikerekről se beszéljen senki. Nekem is hiányzik hogy mellettem legyen egy lány, akivel csak összebújva legyünk, vagy akár el is menni valahova ha úgy van kedvünk, csak ketten. Ellenbe barátokra és társaságra én se vágyok. Egy ideje nem is beszélek senkivel, eddig se voltak barátaim meg ilyesmi, de már apszolút feladtam. Az egyik ok pont ez, amiért mindenki rinyának nevezi ha valaki a problémáiról próbál beszélni és segítséget kérni. Tudom hogy ez nem segítség, és nekem is csak a szenvedés egész álló nap évek óta és ez nem segít neked se, de ha egy picit segít az hogy nem vagy ebbe egyedül akkor máris megérte. Ha nincs is élet kedved ne bántsd magad te se. Nektek még van remény, erősek lehettek, lehet szerencsétek vagy akár egy ember aki megszeret titeket és kiáll mellettetek. Ami rólam nem mondható el. Szóval ha az ilyen "lúzerek" mint én fel is adják már tizen-huszon évesen, ti még erősek maradhattok, és lehet mégis összejön egy hasznos Boldog élet. Nektek még van reményetek, és esély hogy rájöjjetek milyen boldognak lenni. Gl

18f

2019. nov. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt bármikor beszélnek veled szívesen, de amúgy ez közösség függő is, lehet később találsz másokat vagy járj el sportolni, ott is könnyedén lehet beszélgetni közös témáról, barátokat szerezni.

2019. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a csajt. Siránkozik. Az ember szóba áll vele, beszélgetni akar aztán 3 levél után nem reagál semmire de látni hogy újra és újra kiírja a siránkozásait ide a gyk-ra.... Az ember próbál kedves lenni és le se szarja. Ha a barátaival is így bánt akkor érthető h már egysincs neki...
2019. nov. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
7-es vagyok ezt tapasztalom én is. Tökre kedvesen közeledek az ilyen lányok felé néha, tényleg szeretnék szeretni egy hozzám hasonló lányt, akit megölelhetek minden nap és az életem értelme lehet, aztán van amelyik vissza se ír, meg azt sem érdekli őket aki tényleg segítene... Ha valaki tudja milyen a szar élet az én vagyok, segítenék, de még azt sem akarják..
2019. nov. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!