Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki minél többet posztol a...

Aki minél többet posztol a Facebookon az egyre magányosabb?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az ismerőseim, barátaim számára csak a közösségi oldalon létezem. Hogyha nem posztolok valamit olyan mintha nem is léteznék. Azelőtt kerestek az ismerőseim, és mikor én kerestem őket elérhetőek voltak. Szakítottunk időt, volt időnk egymásra, tudtunk szabad időt szakítani. Most ebben a Facebookos világban szinte senkinek sincs ideje egymásra, mindenki elfoglalt, magába fordúlt és nem is akaródzik szabad időt szakítani egymásra mert van kényelmesebb, jobb megoldás is. Tisztelet a kivételnek. Miért lett ilyen a világ és az emberek?

2019. nov. 20. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is magányos voltam amikor posztoltam facebookra. Most semmit sem posztolok és ugyanúgy magányos vagyok mert senki sem keres. Az ilyenek nem barátok.
2019. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy akinek tényleg rendben van az élete, az éli az életét és nem posztolgat kényszeresen mindenről közösségi oldalra, de persze ez nem jelenti azt, hogy ez minden esetben igaz. Az ilyen barátok, akikről írsz, azok nem barátok, max haverok. Nem tudom miért távolodtak el így tőled, ezt csak ők tudnák megmondani. Az természetes, hogy életszakaszonként változik a barátságok dinamikája, kevesebb idő jut rá, mert lejjebb megy a fontossági sorrendben és sok barátság sajnos ezt nem éli túl, de ha igazán fontosak valakinek a barátai, akkor akármilyen elfoglalt az ember, szakít időt rájuk is, még ha nem is olyan gyakran.
2019. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az magányos aki posztol, csak a kérdező.
2019. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tapasztalat azt mutatja hogy:

Napi több mosolygós kép a családdal - GÁZ VAN

Az igazi nők így-úgy posztok - b@$z@tlan

"Szinginek lenni qrva jó" - mindent megadna hogy társa legyen STB.

2019. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hónapok óta nem írtam ki semmit és szerintem nem sok nálam magányosabb ember van az országban. (Csak a szülők és senki más, közel 30 évesen.) Szeretnék ismerkedni, de ez is egy olyan dolog, ami sosem ment az életemben.
2019. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én magányos vagyok, de a facebookon kb. 2011-ben posztoltam utoljára.
2019. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!