Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek tehetnek róla a...

Szerintetek tehetnek róla a lányok, nők hogy a férfiak nem merik megszólítani őket ha nem ismerik őket?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Mert van olyan hogy egy nő elég durván utasítja el a hozzá közeledő férfit,ami nyomot hagy a férfi lelkében és legközelebb nem meri megszólítani a nőket.Én is megkaptam már párszor ha odamentem egy lányhoz hogy kopjak le meg tűnjek el.Persze nem érdekelte őket hogy ez nekem hogy esik.Jó lenne ha bármelyik lányhoz oda lehetne menni az utcán és nem kéne attól félni hogy le fog égetni.Mert az elutasítás sem baj,ha kedvesen normálisan utasítanak el.Lesz olyan valaha hogy félelem nélkül oda lehet menni egy lányhoz az utcán?
2019. nov. 21. 11:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam felelősnek azért, ha más nők bunkók (ami tényleg rosszul eshet), de azért se, ha elutasítok valakit, mert nem szeretnék ismerkedni.


Olyan bunkó módon képesek férfiak közeledni felém az utcán, ismeretlenül, hogy alapból nem kedvelem ezt az ismerkedési formát, de ha alapvetően valaki udvarias, akkor vele én is az leszek.

2019. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi erővel akkor a férfiak tehetnek arról hogy a nők bunkók ami miatt sok férfi nem mer odamenni.

Sok bunkó pasi van sajnos, a nők nagy részének már egyszerűen elege van, rosszabb esetben félelmet is kiválthat az ilyesmi.


Szerintem kár egymsra mutogatni és hibást keresni, mindkét nem megéri a pénzét.

2019. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
70%
Mint te is leírtad, van ilyen is, meg olyan is. Az életben semmi nem egyforma, a páros testrészeid sem.
2019. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
21%
Ezért kell okosan csinálni. Én úgy mentem oda hozzájuk, hogy elismertem, dicsértem amit csináltak (figyelemfelhívó dolgot csináltak az utcán). Az egyiket felismertem, mert láttam róla egy videót YouTubeon. A nevén szólítottam, azóta úgy viselkedik velem, mintha régóta barátok lennénk.
2019. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
#1-es de én ezt nem tudhatom hogy Te kedvesen fogsz reagálni vagy sem.Ha nem adsz valami jelet,egy mosolyt vagy valamit,Én nem fogok odamenni hozzád.Nem akarok beégni.
2019. nov. 21. 11:39
 6/43 A kérdező kommentje:
#4-es az más ha egy közszereplőt látunk meg.Ha mondjuk meglátnám mondjuk Palvin Barbit az utcán én is nyugodtan oda mernék menni hozzá.Én az idegen lányoktól
2019. nov. 21. 11:41
 7/43 A kérdező kommentje:
Félek.
2019. nov. 21. 11:42
 8/43 anonim ***** válasza:
81%

Szóval eddig csak úgy random leszólítottál mindenkit és odamentél hozzájuk. Aztán meg még te csodálkozol, ha elhajtanak a p...csába. Testbeszédről hallottál már? Akivel kölcsönös a szimpátia, megvan a szemezés, az nem fog melegebb éghajlatra küldeni téged.

Ja, és még valami, ne legyél már anyámasszony katonája, tanuld meg feldolgozni az elutasítást, nem kell úgy a szívedre venni mindent.

2019. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#8-as de vannak lányok akik úgy meg tudják alázni a fiúkat hogy rosszabb mintha ott helyben felpofozna a buszon mindenki előtt.Úgy le tudnak égetni hogy az nem igaz.
2019. nov. 21. 11:49
 10/43 anonim ***** válasza:
88%
Ezért nem kell fűvel-fával ismerkedni. Ez téged minősít, ha folyton elköveted ugyanazt a hibát és nem tanulsz belőlük.
2019. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!