Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez már antiszociális?

Ez már antiszociális?

Figyelt kérdés
Utálom az embereket akiket nem ismerek, ha a közelemben vannak. Hogy hallom őket beszélgetni. Utálom a gyerekeket is, a látványuktól is kiráz a hideg. Idegesítenek. A munkahelyen ha lehet egyedül szeretek dolgozni, ebéd szünetet is egyedül töltöm, elbújok, mert nem vagyok kíváncsi senkire. Műszak váltáskor lelépek, ahol egyedül lehetek mert nem érdekel a pletyka, meg nem lelem abba örömem, hogy mást kibeszélek, akivel tegnap jópofiztam. Nem érdekel senki nyűgje, baja, őszinte vagyok, ha kell a főnökömet is elküldöm a francba ha igazam van, nem zavar, hogy kb mindenki utál, (a párom szerint) mert nem vagyok se nyalis, se besúgó,se kétszínű. Nem vagyok segítőkész se. Sokszor az empátia teljes hiánya megvan. Úgy vagyok vele Mindenki oldja meg a baját.
2019. nov. 23. 02:08
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Csoda hogy van csajod.
2019. nov. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
#1: Honnan tudod, hogy férfi?:D
2019. nov. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Mivel utálod az embereket így van érzéseid mások felé. Tehát nem vagy antiszociális. Az antiszociális pont hogy örömét leli abban hogy másokat kibeszél,pletykálkodik. Maximum aszociális vagy.
2019. nov. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen,ahogy előttem írta valaki.

Az antiszociális vagy szociopata pontosan az,akit az érdekel,hogy másoknak hogyan árthat,még ha haszna sincs belőle,pusztán élvezetből.


Az aszociális inkább érdektelen az emberekre.

Viszont attól,hogy valaki aszociális lehet empatikus.


Én túlzottan empatikus vagyok,talán ezért is vagyok túl érzékeny a világra.

Sajnos,ha valaki előzékeny,segítőkész azt gyakran kihasználják és belé is rúgnak.Vagy azt hiszik,hogy "vele mindent meg lehet csinálni",csak,mert nem megy át bunkóba az első kis csipkelődésnél.


Én aszociálisnak mondanám magam.De inkább szociális fóbiásnak.Sajnos tudom,hogy az emberek többsége nem olyan,mint én,ezért nem szeretek sokat emberek között lenni.

2019. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább csak debil, legalábbis mi így hívjuk az ilyen kollégákat. Nagyképűek, jobbnak gondolják magukat a többieknél, ezért nem is kellenek sehova.
2019. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Aszociális vagy egyéb problémás lehetsz, de nem vagy antiszociális.
2019. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Az igazi antiszoc nem foglalkozik ezzel, hanem örül neki hogy egyedül van. A szociális fóbiás viszont elkülönül, de mellette folyamatosan azon agyal, hogy mit is gondolnak róla a többiek. A többiek legtöbbször levegőnek nézik, mert fura, szótlan fazon és feszélyezi a társaságot.

Ezzel a fóbiás ember igazoltnak látja a félelmét, hogy őt mindenki kineveti és furcsának tartja, így még jobban befordul, sokszor agresszív és mogorva lesz, majd felsőbbrendűségi képzetei támadnak (én jobb vagyok, ők csak átlagosak és átlagos dolgokról beszélgetnek, mindegyikük rosszindulatú de én nem, stb.).

Nagyon súlyos mentális betegség, még nem láttam olyat, akinél ezt maradéktalanul gyógyítani tudták volna, de kezeletlenül akár agorafóbia is megjelenhet, mint gyakori társbetegség.

2019. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szellemi fejlődésedben megrekedtél egy kiskamasz szintjén. Most ezt nem bántásként írtam, hanem hogy keress fel egy szakembert, aki tud segíteni!
2019. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mellette sokszor agresszív vagyok. Egy emberhez ragaszkodok csak a páromhoz. Tényleg rossz gyerekkorom volt.
2019. nov. 24. 09:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy és kész. Miért muszáj mindenkit egy sémába belegyömöszölni?? Amíg nem ártasz másnak, ugy élsz, ahogy jólesik. Engem is rohadtul fárasztanak az idegenek.

A gyerekek akkor, mikor fültépö hangol bögnek vagy visitoznak, meg mikor témfereg, meg rohangál de azt se látja merre megy fejjel és már párszor majdnem kitörtem a nyakam az ilyen lábatlankodó "vak "kölykök miatt. A felnöttek meg kiváncsiak, pletykásak, megbízhatatlanok.

2019. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!