Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csinál az emberek...

Miért csinál az emberek többsége mindent rosszul? Miért jó az nekik ha a körülöttük lévő emberek magányosak miattuk?

Figyelt kérdés
Az emberek saját magukon kívül a többi embert okolhatják a saját és mások magányáért.Mindegy hogy személyesen vagy interneten ismerkedik valaki ha nincs szerencséje egyedül marad.Minél szegényebb ez az ország,annál hülyébbek és szemetebbek benne az emberek.
2019. nov. 23. 19:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az hogy nem válaszoltok azt jelenti hogy igazat adtok nekem?
2019. nov. 23. 20:15
 2/11 A kérdező kommentje:
21.század,internet és mégis sok a magányos ember.És fogy a népesség is.
2019. nov. 23. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem az én felelősségem, hogy mások magányosak.

Nem lehetek mindenki családja. Nem lehetek mindenki barátja. Nem lehetek mindenki ismerőse.

2019. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Na, az esti fogyatékos, aki mindig csak mást okol a saját nyomoráért...
2019. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3-as hiába az internet az emberek csak azokkal foglalkoznak akikkel internet nélkül is foglalkoznának.
2019. nov. 23. 20:25
 6/11 A kérdező kommentje:
#4-es ha az emberek nem olyanok lennének amilyenek,senkinek nem kéne egyedül lennie a problémáival.
2019. nov. 23. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Miért, kivel kellene még az interneten foglalkozni, ha nem azokkal, akikkel amúgy is? Full idegenekkel, szívjóságból, hallgatni a vernyogást?

Ja, várj, pont ezt erőszakolod épp ki nagadnak. Ne legyél olyan, akivel senki se akar barátkozni és akkor nem kell ráakaszkodni idegenekre az interneten. Elhiszem, hogy figyelmet akarsz, de így a kutya se kíváncsi senkire.

2019. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az internetnek hála megismertem pár külföldit, akikkel nagyon jó barátok lettünk.

Amúgy nyilván azokkal foglalkozok, akikkel a való életben is. Miért kéne mással? Nem lehetek, és nem is szeretnék felelős lenni mások hogylétért.

2019. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Anyádnak sírjál kisköcsög
2019. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9-es nem sírok és nem vagyok köcsög.Csak bosszant ami körülöttem van.
2019. nov. 23. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!