Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon hiányzik egy nárcisztik...

Nagyon hiányzik egy nárcisztikus ember, akit tudom hogy el kéne engedni, de minden nap sírok miatta, annyira hiányzik. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvass szépirodalmat
2019. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, de később áldani fogod a sorsot, hogy így történt.
2019. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gyere csereljunk.

Örülnék ha sikerülne elszabadulnom innen.

Sírna a fene.

2019. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azta.

Ugyanez a problémam.

Csak annyi különbséggel hogy nem sirok utana:)

2019. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy évig sírtam ilyen ember után, aztán még egy évig gyógyultam. Most már örülök, hogy semmit nem vált ki belőlem, ha rá gondolok. Kitartás és ne táncolj vissza!
2019. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz pontosan nárcisztikus alatt? A valóban nárcisztikus (értsd: nárcisztikus személyiségzavaros) ember elég veszélyes is lehet. Egy pszichopata vonásaival rendelkezik enyhébb formában, és lelki és fizikai erőszakra egyaránt hajlamos lehet, életeket tehet tönkre. Alattomos, számító, empátia nélküli, saját rossz természetét fel nem ismerő, mindenért másokat okoló, kompromisszumképtelen személy, aki szívesen használ ki másokat a maga előnyére.


Amennyiben ilyesmire gondoltál, akkor tartsd magad távol tőle!

2019. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kiváncsi lennék, hogy alakult nálad?

Én egy hete ugyanaz :(

2020. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!