Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Ez kapuzárási...

Mit tegyek? Ez kapuzárási pánik lenne? Van kiút vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés

szóval. teljesen azt érzem hogy az életem romokban hever. 25 éves vagyok fiú. A barátok akikkel jóba vagyok nagyon ritkán tudunk összeülni és azt is csak hétvégén és nagyon ritka. ha sikerül is összehoznunk akkor természetesen a magány arra a pár órára megszűnik. minden napom ugyan úgy telik el ha épp pihenőnapos vagyok. felkelek megiszom a kis kávém é vergődök a ház egyik pontjából a másikba.szüleimmel élek. legtöbb hétvégém a semmittevésből áll és vagy konzolon játszok órák hosszat vagy szintén csak vergődöm. ugyan ez van ha hétköznap vagyok pihenős.

senki nem keres, csak akkor amikor kell valami. lányok nem vesznek észre én meg nem merek próbálkozni mert nulla önbizalom pedig hallottam már hogy nem nézek ki rosszul meg így helyes vagyok úgy helyes vagyok meg jóképű stb. Sokszor játszadozok ezzel a szép gondolattal hogy mennyivel másabb lenne minden ha lenne egy barátnőm aki elfogad így ahogy vagyok és vele mehetnék bárhová, bármikor stb és nem kéne mindig a haverokat csesztetni ezekkel a dolgokkal de egyszerűen tehetetlennek érzem magam ez ügyben részben azért is mert semmi jelet nem veszek észre tőlük vagy ha az utcán meglátok egy szép lányt még csak oda sem néz és ez tovább rontja az önbizalmam. fáj hogy mindenkinek van valakije nekem meg semmi. voltak már kapcsolataim de csak futó kalandok , pár hónaposak. mások már ilyenkor gyereket szülnek stb. annyira szeretném már hogy ezek a monoton napok másabbak legyenek és ne kicsivel hanem sokkal másabbak. ti mit tanácsolnátok? vagy már így kell leélnem az életem? tök magányban barátnő nélkül a szüleimmel? azt érzem hogy az idő csak szépen lassan elszáll a fejem fölött és nem éltem meg semmi szépet.


2019. nov. 23. 23:47
 1/4 A kérdező kommentje:
UI: próbálkoztam én már társkeresőkön is, de mind egy nagy kamu. fizetni kell mindenért vagy pont a környékemen nincsen senki csak az ország másik végében akivel ép egyezünk vagy hasonló
2019. nov. 23. 23:51
 2/4 anonim ***** válasza:
A soraidból az érződik, hogy van rengeteg olyan terület az életedben, ahol sikeresnek mondhatod magad. Miért nem ezeket emlìted?
2019. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kapuzárási pánik majd 20 év múlva esedékes, és nem ilyen tünetekkel. Egyszerűen egyedül vagy és társra vágysz.

Járj el szórakozni, ismerkedj. Keress valami hobbit, azzal is lehet új ismeretségeket találni, lehetőleg olyasmit, ami közösségbe visz.

2019. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A badoo.com nem rossz. Illetve rossz de ezerszer jobb mint a többi. Egy rakás csajjal beszéltem fent. Legutóbb tegnap írt rám egy 30 éves csaj aki tök helyes és kedves is volt.

35F

2019. nov. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!