Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem vagyok jóképű és csóró...

Ha nem vagyok jóképű és csóró is vagyok, Akkor szerintetek se válogassak? Szerintetek is össze kell jönnöm akár egy alkoholista nővel is?

Figyelt kérdés
Lehetne barátnőm ezt én is tudom.Igaz hogy csak egy alkoholista lecsúszott nő,De lehetne.Hibáztam,De akkor még fiatal voltam azt hittem hogy találok normális,csinos nőt is.Nem így lett.Megbántam hogy visszautasítottam azt az ápolatlan,alkoholista nőt.Most már tudom,hogy nem válogathatok,egy csinos nő szóba se áll velem.Ez olyan,mint amikor valakinek 8 általánosa van és visszautasít egy munkahelyet.8 általánossal sem lehet válogatni és csúnyán sem.Egyetértetek velem?
2019. nov. 25. 16:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2019. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagyobb gond a csóróság, hidd el. Csúnya milliomosnak sosincs nőből hiánya.
2019. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy legyen kereseted létkérdés. A párkapcsolat nem az. Én se nézek ki jól, de nem fogok össze jönni akárkivel, csak hogy valaki legyen.
2019. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb egy ápolatlan,alkoholista nővel szexelni mint senkivel.Vagy nem?
2019. nov. 25. 16:14
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 Még mindig jobb ha továbbra is egyedül maradsz,mint hogy tárgyként használnád az embereket hogy kielégítse a vágyaidat. Az az alkoholista nő sem egy szexuális bábú,vagy tárgy akit erre használható. Bombanős.
2019. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor inkább a markom. :D
2019. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
O,h hugyozzon le az az alkoholista noszemely !
2019. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Én soha nem szexelnék egy ápolatlan alkoholista férfival,ha csúnya lennék,ha nem. Az igaz,hogy gazdagokat/ismert embereket mindig körülveszik a nők. Elcsépelt,de a személyiségen tényleg sok múlik.Én randiztam 10/10-es pasival. Kigyúrt test,jóképű stb... de SZÁMOMRA nem volt vonzó a személyisége. Míg egy másik srác akinek számomra kevésbé vonzó külseje volt,de amint megszólalt és elkezdünt beszélgetni már másként láttam. Nyilván,ha valaki határozatlan,félős/önbizalomhiányos az hátránnyal indul. Nem tudom,hogy hány éves vagy de szerintem,ha valakinek 30 fölött nincs egy normális állása/egzisztenciája,emelett beéri bárkivel/igénytelen,elvileg csúnya is és nam hajlandó ellene semmit tenni az nem vonzó se nőben,se férfiban. 20/N
2019. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én dugnám az alkeszt is. Bár megpróbálnám visszatéríteni. A megmentő szerep csábító de veszélyes is viszont addig izgató hogy sokmindent megtehetsz vele, mármint testileg és normális határokon belül. Az alkoholizmus súlyos betegség. Talán ha rád támaszkodik akkor változhat, persze ezt neki akarnia kell.

Amúgy relatíve jó csaj? Vagy ronda és ápolatlan csöves?

2019. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Lefürdeted, megmosod a fogát és szétkúrod mindenhol. Aztán ha tisztul akkor meg lehet próbálni vele megbeszélni a dolgot.
2019. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!