Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálnátok a helyemben...

Mit csinálnátok a helyemben ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiú vagyok. kapcsolatra vágyom. és sok barátra...akik felviditanak ha szomorú vagyok. Általános iskolában mindenki kicsúfolt mert csendes voltam és rossz tanuló. Inkontinencia miatt is kigyúnyoltak az iskolában. és rengeteg megaláztatásokon keresztül mentem át. Még amiatt is kinevettek hogy a farkam kisebb, mert az uszodában néztek amikor vetkőztem. bár ez igaz, fejlődési rendellenesség miatt. azt mondta egy fiú hogy nem kellek én senkinek sem. meg hogy legyek meleg. stb.


Az utóbbi időben volt egy lány aki szerelmes volt belém, tinderen ismertem meg ő volt az egyetlen aki képes volt engem szeretni. Eldobott engem azért mert nem vagyok animés és ő az animékért van oda, az a mániája, egész nap csak az jár a fejében, ha nem animés a pasi, szóba se jön nála, én is csak azért fogtam meg őt mert én régen szerettem néztem animéket és eltűröm. problemai velem: nem vagyok eleg magabiztos, sértődékeny vagyok, undoritoan negativ, támaszra vágyott egy stabil alakra aki ugy áll stabilan mint egy bástya, akire támaszkodhat aki támaszt nyújt neki. én is ilyesmire vágytam. ő mondta hogy csodálja hogy nem rohannak utánam a csajok, szép az arcom én vagyok a legszebb ajándék, gyémántot talált a szemétdombon és ilyenek.én vleem még soha nem volt senki se ilyen kedves és nagylelkű több dolgot is elnézett nekem, kedvemben szeretett volna járni, odafigyelt rám...


végén meg eldobott mert én engemet nem érdekel az anime nem érdeklődők ebben a témában. ellentétek vagyunk nem ilünk össze....


járok pszichiáterhez, de nem tud engem diagnosztizálni van obszessziv kompulziv zavarból egy kicsi, meg egy kicsi bipoláris zavar, meg egy kicsi ADHD. semmire se tudok odafigyelni nagyon könnyen elkalandozom. Kaptam beutalót az ADHD ambulanciára.

az a bajom hogy én túl sokat gondolkozom és ADHDs vagyok nem kaphatok rá gyógyszert mert az nagy valószínűséggel rosszabbitaná a pszichiátriai kavalkádot. azaz méginkább belegabalyodnék a gondolatrohanásaimba, túl sokat kattog az agyam jelentéktelen dolgokon.

Ha lenne is kapcsolatom, az ADHD tönkrevágná ugyanis nehéz egy helyre figyelnem. nehezen irányítom a figyelmemet.

többféle randioldalon fent vagyok és írtam rá rengeteg lányra, hogy meg szeretném ismerni mit érdemes róla tudni stb. és nem válaszol egy sem! miért nem megítélnek kép alapján vagy mi?


Mi az ami eldönti hogy a másiknak van csaj nekem meg nincs? másnak miért lehet? szerencse kérdése? szüleimmel élek de ők se foglalkoznak velem igazából el se tudom mondani mi az ami bánt....felőlük akármilyen gyógyszert össze szedhetnék nem érdekli őket....



2019. nov. 27. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!