Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit/miket lehet csinálni hogy...

Mit/miket lehet csinálni hogy lefoglaljam magam és gyorsan teljen az idő?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy sokat vagyok egyedül és unalmas a sok egyedül lét én sokszor nem tudok mit kezdeni magammal és magányos vagyok néha

Igaz van párom de 70 kilométerre lakik tőlem és csak heti egyszer tudunk találkozni ő dolgozik hétfőtől péntekig ott ahol lakik arrafelé dolgozik én meg ugye 12 órás váltott műszakban dolgozom és a hétköznapi szabadnapjaimon sokat vagyok egyedül és kéne valami olyan elfoglaltság vagy bármi ami kikapcsol eltereli a gondolataimat és gyorsan telik az idő ha azt csinálom előre is köszönöm az ötleteket


2019. nov. 27. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass, de tényleg. Keress valami olyat, ami érdekel, és merülj el benne. Vagy foglalkozz a hobbijaiddal. Főzés, sport, zene stb. Önkénteskedj valahol, segíts másoknak. Akkor még emberek között is vagy.
2019. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sport, keresztrejtvény fejtés, egy jó könyv, sör a haverokkal (vagy ha lány vagy, akkor egy Cosmopolitan koktél a barátnőkkel), főzés, séta a városban/erdőben, önkénteskedés, blogolás, számítógépes játék, elsajátítani egy új hobbit, megtanulni egy idegen nyelvet, saját vállalkozást indítani másodállásban, segíteni egy közeli ismerősnek, venni egy háziállatot, színházba járni.


Vagy esetleg ez így egyszerre. ;)

2019. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sorozatbarat.info, world of warships, YouTube, jobbmintatv.hu, Fallout 4, xvideos.com, pinterest.com


Ezekre három élet is kevés lenne annyi fa$za dolog van fent.

2019. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulj egy nyelvet például angolul, youtubon rajta is van könnyen gyorsan angolul.
2019. nov. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"teljen az idő"

Az idő a legnagyobb kincs, te pedig elvesztegeted???


Ne tedd!


Unatkozol?

Ne már...


Ideje szembe nézni önmagaddal, megismerni igazán azt, aki minden reggel a tükörben vissza tekint rád.


Keresd meg mik azok a dolgok melyek érdekelnek Téged!


Még akár előnyödre is fordithatod azt.

Pl nem csak kikapcsolás, hanem haladás a jövőd felé vagy csak plusz kess.


Idő...

Ha egész életedben így fogsz hozzá állni, egyszer csak azt fogod észre venni "megöregedtem" "semmim nincs igazából"...


Idő kell önmagunk megismerésére, az esti sétákra, túrázásra (legyen az a legközelebbi erdő vagy akár más ország tája), a jövőd megalapozása, pl pároddal hogyan oldanátok meg a távot...


S ezek olyan dolgok amik érintik a jelent s a közel jövödet is. A távoli jövödben pedig alapok amikre építesz tovább.


Vacak alapra nem lehet rendesen építeni, ezért kell azt jól megcsinálni.


Kezdetben önismereti dolgokat olvass, kérdőjelezz meg mindent önmagadban s ha fáj is pár dolog nézz szembe vele és keresd a megoldást.


(hidd el az a 70km semmi, nekem távolabbi volt a 'kezdet'.)


Ez csak az én javaslatom, az pedig a Te életed s döntésed.


Amikor pl más keze alatt dolgoztam még, mindig vittem magammal valami alkotni valót a szabad időmbe (ebéd szünet, vagy ha pl nem volt alapanyag s megálltunk 2-3órára is), ami 3d modellezés volt másnak plussz kessért vagy csak prototípus termékeim megalkotásán ügyködtem, idővel pedig azokat sokszorositottam.


Akármiben láttam több felhasználhatóságot.

Pl ezüst sima lapok, műanyag lapok.

Kinevettek mindig, mit minek viszek haza.

:)

De azt nem látták miből mit csinálok s mennyi haszonnal. Így tudtam 'a nulláról' feltörni.

Kik kinevettek, megtudták felmondásomat.

Búcsuztatón kérdéseket kaptam, a válaszokon pedig kifagytak. Na meg persze a rossz indulat...


Akik megértettek s végig rendesek voltak velem az össz-vissz 4 ember. Becsülöm s tisztelem őket a mai napig.


A kikapcsolódás pedig kell, de nem mindegy mi elől/mi okból.


Fordítsd elönyödre az időd :)

Ne hagyd, hogy csak potyára teljen.


Annak nincs értelme, hogy leírja az ember:

Sportolj, varrj, szobrászkodj, olvass.

Hiszen azon belül is meg kell találnod mi passzol hozzád, vagy hogy egyáltalán neked való-e.


Az tény:

Bármely sport/mozgás még ha csak napi 20-30perces aktív torna is sokat dob nem csak a testen, de szellemileg is jó.

Az olvasást nem csak sztorik terén lehet érteni, hanem információban, kutakodásban, önfejlesztésben is sokat segít.


Neked kell eldönteni mibe merülsz bele, úgy hogy hasznodra váljon és megtaláld önmagad benne, élvezd/fejleszted magad.

2019. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az apex legends bejött, amióta azt tolom nincs életem.👍
2019. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!