Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha szomorú...

Mit csináljak ha szomorú vagyok amiatt hogy magányos vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és nagyon egyedül érzem magam. Nincsenek barátaim, úgy igazán soha nem is voltak. A családtagjaimon kívül nem is nagyon beszélek senkivel. Valamiért velem nem akarnak barátkozni az emberek, jó igaz hogy zárkózott vagyok. Jó lenne ha lenne néhány ember akivel jóban lennék és akikkel néha mennénk valahova, mert egyedül nagyon rossz. Főleg hogy a korombeliek jól érzik magukat én meg egyedül szomorkodom.

A lányoknál sincs semmi sikerem. Barátnőm sem volt még.

Rossz bele gondolni abba hogy ez lehet örökre így fog maradni.


Most jelenleg munkám sincs, is sokat unatkozom is. Mert amikor dolgoztam akkor szinte időm sem volt gondolkodni hogy egyedül vagyok. Meg szeretem is a munkám.


2019. nov. 30. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid, ami összehozhatna más emberekkel? Vagy esetleg közeleg a karácsony... munka híján lehetnél önkéntes valami olyan szervezetnél, ahol hasonló korosztály is jelen van.
2019. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Azt, hogy nincs esélyed, ne könyveld még el! ;)

El kellene valamivel foglalnod magad, mert ameddig csak unalmadban keseregsz, addig nem is lesz jobb semmi.

"Főleg hogy a korombeliek jól érzik magukat" -- Igen, azért van annyi megkeseredett ember a korosztályodban, mert mindenki rohadt jól érzi magát. Nem, ne a Facebookos meg Instagramos színjátékokból indulj ki! Egyébként is: miért másokkal foglalkozol?

2019. dec. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb ugyan ez csak 1 évvel fiatalabb vagyok.
2019. dec. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap pocsék már majdnem 10 éve.
2019. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban 23F:/
2019. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!