Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Soha nem találom meg a hozzám...

Soha nem találom meg a hozzám illő embert?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Úgy érzem soha nem találkozom majd olyan emberrel aki 100%-ban szeretni fog mert olyan furának tartom magam, de jó értelemben. Viszont ez nem fogja meg az embereket. 20/l
2019. dec. 1. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki fura kicsit max van aki jol leplezi ha gondolod ird meg h te miert vagy fura 21f
2019. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is fura vagyok, szóval nem vagy egyedül.
2019. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy fura vagy? Sokan így vannak ezzel :) 23/F
2019. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül kedves kerdező. Szemely szerint belenyugodtam es mar nem is erdekel.
2019. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert én sem, és én azért mert olyan lány nincs akit érdekel a foci és ért is hozzá, autókat is szereti, de nem a M5 BMW meg a S Merci- be merül ki, hanem egy adagolós dízelt meg tud különböztetni egy cr-től és érdekli is ez, továbbá érdekli a politika, de nem a pártpolitika és nem "fideszes vs Soros bérenc" a mércéje.


Szóval én is furcsa vagyok, így jártam.


21/f

2019. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy lány hűséges, tud szeretni, bújós és nem mutogatja magát, tehát nem olyan mint a mai legtöbb, akkor szuper. :) Ha valaki elfogad és szeret, az szeressen 100000%-ba!

18f

2019. dec. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyiss a világ felé, ismerkedj, majd csak egymásra találtok. Ennél általánosabb jótanácsot nem is mondhattam volna, ugye? Meg van az oka, én sem tudom, mit tegyek. Valahol itt a megoldás, de mi van, ha tényleg nincs olyan ember, akivel egy hullámhosszon lennék? 29/F
2019. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!