Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatok barátokat? 17/L

Hol találhatok barátokat? 17/L

Figyelt kérdés

Sajnos már a legtöbb barátommal megszakadt a kapcsolatom. De ők is inkább csak netes barátok voltak.

Szóval mostanában nem tudok kivel beszélgetni. Volt egy "barátnőm", akivel jóban voltunk, de szinte sohasem volt elérhető. Már vele sem tartom túlzottan a kapcsolatot.

Száz szónak is egy a vége, hol találhatnék barátokat? Vannak ilyen internetes fórumok, amik direkt erre vannak kihegyezve?


2019. dec. 1. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebookon az érdeklődésednek megfelelő csoportokban pl.
2019. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Facebookon sok csoportban vagyok benne, de ott nemigen szoktak barátságok kialakulni.
2019. dec. 1. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátságok kialakulnak maguktól. Kezdj el beszélgetni bárhol, bárkivel, aztán vagy kialakul a barátság, vagy nem. Nekem legalábbis így sikerült, amikor sikerült. Hogy aztán mi történt az más tészta, de az már túlmutat a kérdésen.
2019. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudok ilyet, egy alkalmazást találtam, csak sajnos nincsenek sokan fent rajta, meg nem is aktívkodnak nagyon. :D

Én egy kicsit idősebb vagyok, ha nem gond akkor írhatsz nekem is ha gondolod.

22/L

2019. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, én nem épp fiú lány barátságot keresek, mert nekem is elég magányos elkeseredett az életem és én kapcsolatba lennék boldog, DE ha neked kérdező vagy valakinek gondjai vannak vagy csak dumálna egyet, szívesen "vállalom" :)

18F

2019. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd ki a kérdésed/kommented után, hogy "L", biztos kapsz ezer meg egy üzenetet... 😂
2019. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!