Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már azt, hogy a...

Éreztétek már azt, hogy a gyakori böngészése közben éppen a saját történetetek bukkant fel? Beigazolódott, hogy tényleg a másik fél írta le itt a történetét, vagy a közös történeteteket?

Figyelt kérdés

Nekem egyszer volt ilyen érzésem. Tavaly Karácsonykor jött szembe egy hasonló sztori, előtte néhány hónappal szakítottam exemmel. Azóta nem éreztem ilyet, de sokszor tűnik úgy olvasgatás közben, hogy egy csomó emberi történet szinte teljesen ugyanaz. Persze bővelkedünk kivételekben is.


Éreztétek már úgy, hogy: "Biztos vagyok abban, hogy ezt a volt pasim / csajom írja..." ?

Volt olyan, hogy ez csak hamis remény volt, mert azt láttátok a saját sztoritokban hasonló történetetekben, hogy még biztosan az exetek reménykedik bennetek?

Volt olyan, hogy akár más jellegű történetben be is igazolódott, hogy valóban a ti sztoritokat írta le a másik fél?


2019. dec. 2. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Te mit tudsz a paranoiáról?
2019. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kivetítésnek nevezik az elején amit te írsz.


Inkább kezdj el takarítani a gondolataidban.


Statisztika alapján van esély rá, hogy mindkét ember a gyakorin bőgi ki magát, mert miért ne.


Társkeresőn is dobta a gép az aktuális férjet a feleségnek, és egyik sem tudta, hogy mindkettő sutyiba társkeresőzik. :D


De nem érdemes ezen agonizálni, mert ha csak kivetítetted, és kiosztogatnád az illetőt, vagy írnád neki, hogy kezdjük újra, és mikor találkoztok akkor khm, érdekes lenne, ha benézted volna. :)

2019. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket ki kell kerülni. :D
2019. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem ismertem magamra sohasem.
2019. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyanokkal találkoztam, mintha a saját történetemet írták volna le.
2019. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

IGEN, MINDEN NAP.

ÖRÖKKÉ FIGYEL A NAGY TESTVÉR A FRÁSZT HOZZA RÁM!

2019. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
érezted már úgy hogy a horoszkópod teljesen azt írja le ami történik/történhet veled a közeljövőben? na az is egy olyan dolog hogy bizonyos állítások nagy általánosságban nagyonso kmindenkire igazak, ezért érzik rengetegen személyes sztorijuknak, épp rájuk jellemzőnek. tényleg ne láss túl sok mindent egy-egy történetbe, ha nincs agyonkomplikálva, sokmindenkivel megtörténhetnek ugyanazok
2019. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló: néha én is érzek kísérteties hasonlóságokat..


(Igyekszem elhessegetni az egészségre káros gondolatokat, nem foglalkozni a témával.)

2019. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!