Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék olyan embert,...

Hol találhatnék olyan embert, aki eljönne velem jégkorizni?

Figyelt kérdés
Évek óta nem voltam jégkorcsolyázni, pedig nagyon szeretnék. Egyedül nem olyan szórakoztató, a magány miatt mindig lemaradok mindenről. 29/F

2019. dec. 3. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Pont ugyan így vagyok vele, senki sem korizik velem. De én tegnap kimentem egyedül, így is jó.
2019. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már kb 6 éve keresem erre a választ, de szerintem reménytelen.
2019. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint mehettek együtt hármasban korizni :)
2019. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

felmész tinderre és keresel valakit akit elhívsz randizni.. és majd korcsolyáztok.. ne legyél már 29 évesen ekkora szánalom


24/f

2019. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 - Már évek óta rajta vagyok. Szerinted milyen gyakran húznak jobbra, ha ide jövök kérdezni? Amíg nem voltál az én helyemben, nem tudod mennyire esélytelen nálam bármelyik társkereső.
2019. dec. 3. 19:09
 6/7 anonim válasza:

Én megyek szívesen! 😄

(Inkább csak mennék, mert valószínűleg az ország két legtávolabbi pontján lakunk egymástól, de mindegy...)

Minden esetre is keresek szegedi korisokat!!

2021. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mehetünk, csak jeget lesz nehéz találni. :D Görkorcsolyával hogy állsz? :)

Szeged nekem egy 100-as kilométerben. Nem itt van, de városnézéssel egybekötve olykor belefér, eddig úgy is csak egyszer voltam Szegeden.

2021. jún. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!