Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha már nincs egyetlen haverom...

Ha már nincs egyetlen haverom és egyetlen barátom sem akkor miért nincs legalább egy barátnőm? A szegény embert miért kell az ágnak is húznia?

Figyelt kérdés
Oké hogy az emberrel történnek rossz dolgok is az életben nemcsak jók de miért a rosszakból kapunk többet miért nem a jókból?Ha már lúd legyen kövér?Ha már egyszer baj van legyen minél nagyobb?
2019. dec. 3. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez a hozzáállás az oka. Nekem se nagyon voltak barátaim, nehezen ismerkedtem, így barátnőm se volt. Én önbizalomhiány miatt voltam ilyen, nehezen oldódtam, azt hittem hogy unalmas vagyok. Csak nagyon kevés emberrel éreztem jól magam, ők viszont kedveltek mert velük tudtam viccelődni meg beszélgetni. Ez egészen addig tartott míg magától meg nem oldódott, mert a munkám és a hobbimban elért eredményeim miatt büszke lettem magamra. Utána megnyílt előttem a világ. De amíg az ember csak sajnálja magát addig semmi nem változik és ez egy ördögi kör
2019. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1-es nehezen akar beindulni a normális élet.Mintha egy örvényben lennék,ami visszahúz.
2019. dec. 3. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Legalább egy barátnő... hát öcsém, megyek, mondjad, hova. Ki a szar akar legalább egy barátnő lenni a nyomorult életedben?
2019. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-as Te lány vagy?
2019. dec. 3. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem rossz szándékból, de a 3-asnak igaza van, még ha számodra nem tetsző módon fogalmaz is. Ez nem egy jó hozzáállás, hogy "legalább" barátnőm legyen! Nem egy barátnő fog kihozni téged a sz*rból, először magadat kell

F

2019. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

A kettő összefügg, kérdező. Ha barátokat nem tudsz osszeszedni, akkor barátnőt sem, és vice versa.

Egy barátnő nem olyan mint egy kutya, aki meglát és elődönti, hogy melléd szegődik, hanem egy emberi lény, aki eldönti, hogy megéri összekötnie az életét a tiéddel, és a világ összes embere közül téged tesz a társas kapcsolatai legtetejere.

2019. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!