Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szoktatok álmodozni...

Ti is szoktatok álmodozni arról hogy bárcsak ott lenne most veletek aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Én egy lányról álmodozom aki soha nem lesz az enyém legfeljebb ha szakítanak a barátjával.De nem úgy néz ki hogy ez a közeljövőben be fog következni.Úgyhogy marad az álmodozás.Ha éppen nincs semmi dolgom és ráérek,akkor róla álmodozom.
2019. dec. 4. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most is épen ezt teszem.
2019. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En nem tudom olyanrol elkèpzelni hogy szeret, aki nem szeret.

Exem utàl, hàtam mögött kipletykàl, kiröhög, folyamat alàzott gunyolt, holott en szerettem/szeretem öt es nem érdemlem ezt a sok rosszat.


Furan is venné ki magàt, ha mindez mellett arrol àlmodoznék, hogy szerelmesen esdekel nekem a labaim elött, meg mosolyogva ölelget es imàd es dul a love :D

2019. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
Van igen, és sosem hittem volna hogy ekkora szerephez jut a szívemben...<3
2019. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de ma már nem... Fel kell ébredni.
2019. dec. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktam, de ez igaz gyakorlatilag bármilyen nőre. Mindig azon vagyok, na talán majd most változik valami, végre lesz valakim... aha, persze. Nem szólítom le úgy sem, mert ahhoz túl félénk vagyok, de később kiderül jól is tettem, ugyanis már férje és gyereke van. Ebben a korban egyedülálló nőt találni is kihívás, olyat meg aztán főleg, akinek kedve is lenne velem ismerkedni. 29/F
2019. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én le merem szólítani a lányt mert ismerem de azt nem merem megmondani hogy róla álmodozom mert ő is tudja hogy én tudom hogy van barátja.
2019. dec. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!