Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 éves lány barátommal...

20 éves lány barátommal szakított a barátja, ezért le akar részegedni. Hogy állítsam meg?

Figyelt kérdés
Próbáltam neki érvelni, de hajthatatlan. Azt szeretné, hogy kimenjek vele és részegedjünk le. De nem tartom jó ötletnek.

2019. dec. 5. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Legfeljebb hány egyet. 20 évesen azt csinál amit akar.
2019. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Akkor Te fiú vagy jól értem? Bármi lehet köztetek, ha lerészegedik, vigyázz. 🙂
2019. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt, ezt látja most enyítő megoldásnak. Inkább támogasd, maradj képben és vigyázz rá.
2019. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Undoritó. Én biztos nem mennék vele. Csak kellesz neki hogy legyen aki vigyáz rá. Mellesleg gyenge jellemű a lány.
2019. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
*csak azért kellesz
2019. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező ha szakított vele a barátja akkor most tiéd a pálya.Már ha fiú vagy és bejön a csaj.Mondd azt neki hogy tudsz jobbat a lerészegedésnél.
2019. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Adjál neki forró csokoládét, attól jobb kedve lesz.
2019. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Úgy hogy várj. Veszem a kabátot és mehetünk.

Ha ennyi az egyetlen kívánsága én pattannék. Nem eret akar vágni, hanem kicsit kiengedni a gőzt. Ez hosszú távon nem megoldás. De ez még jót is tehet neki, meg erősíti abban hogy a barátai pl te mellette állsz.

2019. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Hívd el a karácsonyi vásárba forralt borozni. Egy próbát megér. Hátha lesz kedve hozzá. Borozik is, de mégsem részegedik le. Én ezt tenném a helyedben tűzoltásként, ha tényleg igazi barátja vagy.
2019. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszer lerészegedni nem a világvége. Az alkohol olyan mint a homeopátia, kismértékben gyógyszer, nagymértékben halálos. Egyszer–egyszer el lehet menni kocsmázni, csak vigyázzatok nehogy úgy járatok mint én ennyi idős koromban. Éjfélkor kihánytam a villamos ablakán a Blaha Lujza téren, erre kiröhögtek és megtapsoltak. Diszkós kiscsajok félrehúzódtak, rocker kiscsajok odajöttek pacsizni egyet...
2019. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!