Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek érdemes tinderen...

Szerintetek érdemes tinderen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sosem használtam és igazából nem is vonz annyira az ilyen internetes ismerkedés. De mégis.. szerintetek volna ott esélyem találni egy rendes srácot,akivel hosszú távra lehet tervezni? Vagy csak egy éjszakára keresnek ott partnert a férfiak? Van köztetek olyan,aki használja ezt az alkalmazást és pozitív tapasztalatai vannak?

2019. dec. 5. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen ebben az évben volt kb 2 matchem! Azok is ilyen 2 szavasak voltak, mert nem irtak vissza! Értelmetlen...
2019. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni, vannak is sikersztorik, de arra fel kell készülnöd, hogy rengeteget kell keresned, várnod, mire találsz egy normális embert. Iszonyat sok a bunkó, kamuzós, csak szexet akaró (bár ez még sztem rendben van, HA ezf közli is kerek-perec), nem lesz egyszerű dolgod valószínűleg.
2019. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát majdnem minden megér!
2019. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha van emberismereted, igen.

Meg időd és türelmed a talikhoz és a csalódásokhoz.

Nyilván aki lakásra hív 1. talira, az nem gondolja komolyan, aki hajlandó pár randiig beülni csak valahova, és nem nyomul túlzott mértékben , annál lehet esély.

2019. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én fent vagyok volt már pár összejelőlés de válasz sajnos nem sűrűn én lányt keresnék nem egyéjszakás át de szerintem félnek a csalódás tol vagy nem tudom
2019. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Lányoknak érdemes, fiúknak nem. A lányok mindenhol találnak olyan pasit, aki rendesnek tűnik, aztán vagy rendes, vagy nem. De a fiúknak ritkán jön össze, ahhoz nagyon jól kell kinézni és gazdagnak kell lenni. (Nekem eddig 1 találkám volt a Tinderről, de abból se lett semmi...)
2019. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Son4of7God ***** válasza:
100%

Egy rakás sz..

Nagyjából 1 hétig volt letöltve és rengeteg időt elpazaroltam azzal hogy ebbe a programba fektettem a reményemet. Amikor meg találtam valaki olyat aki tényleg megtetszett annak meg nem birtam irni, mert fizetős fo* app. Nem ajánlom ezt a fajta ismerkedést.

19/F

2019. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges. Normális képekkel és szöveggel regisztráltam, mint ahogy pl FB-on szokás. Volt kb. 3 matchem, ami egyetemistaként kicsit érdekes. Ott az egyik törölt, majd a másik kettő vissza sem írt. Illetve ugye látod, hogy téged hányan húztak jobbra, de

azt, hogy azok kik, már nem mutatja meg az alkalmazás, amíg nem fizetsz premiumot :D na ekkor töröltem magam. A felhasználók nagy része amúgy sem a hosszútávú kapcsolatok miatt van fent, az meg a másik.

2019. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én most kezdtem el tinderezgetni...Nem tudom van-e értelme eddig öt emberrel volt kölcsönös a jobbra pöccintés meg hét ember van aki jobbra húzott,de mivel ebben a csodálatos appban minden extra funkció fizetős,így talán sose tudom meg kik azok akik jobbra húztak...😭Amúgy az öt párom közül mindre ráírtam,egy kamus volt,kettő nem írt vissza a negyedikkel kiderült,hogy egy suliba járok és mióta matcheltünk azóta köszön,de amúgy nem igazán van köztünk semmilyen kontakt,az ötödikkel látszólag jó volt minden tökre azt hittem illünk egymáshoz,mert hasonló érdeklődési körünk volt,de mégse,mert pl ő cicás én kutyás vagyok ő xboxos én ps-es vagyok ő a japán kocsikat szereti én a Németeket szóval igazándiból úgy döntöttünk,hogy hagyjuk is...
2019. dec. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként érdemes, férfiként nem...Az a baj, hogy a nőknek nagyon sok matchük lesz a férfiaknak alig valamennyi, így, ha el is indul egy beszélgetés hamar abbamaradhat, hiszen van miből szemezgessenek...bár a legtöbben béna szöveggel meg együgyűen írnak rájuk...Ezért a nők nem is veszik komolyan a Tindert...Azt hiszik, hogy mindenki egy kaptafa...Nekem mindig az volt, hogy a nők, akikkel beszéltem ott mondták, hogy menjünk át máshova beszélgetni, minden ment szépen, jókat beszéltünk aztán meg csak úgy indokolatlanul leszarták az egészet...Addig szinte nyomultak majd mintha elvágták volna a "vezetéket"...Máshonnan mar találkoztam több nővel és mindig lett kapcsolat is, a Tinderen ez nem működik valahogy...
2019. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!