Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért unalmas egy idő után az...

Miért unalmas egy idő után az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már eleget, nem mondom hogy fel is adtam. Csak beleuntam, illetve mindig előröl kezdeni elég monoton egy idő után. Akivel egyszer komolyabban összeismerkedtem végül mégse lett kapcsolat belőle. Azóta meg nem igazán volt olyan lány az életemben akivel bármi komolyabb is lett volna. Amúgy meg jóképű vagyok csak visszafogott és nem vetem rá magam egyből mégse a kiszemeltemre. Így most marad a "boldog, boldogtalan remetéskedés"

23/F



2019. dec. 5. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas, ha valamiért nem mersz elindulni. Magadnak meg is válaszoltad: "marad a remetéskedés" hát ezért unalmas. Ha nem mozdulsz ki csak vagy, akkor unalmas. Nemcsak az ismerkedés hanem az élet is.
2019. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Nekem minden volt, csak unalmas nem az ismerkedés.


A vége fele már azért kezdett inkább negatívvá válni, mert hozzá csatolódott a "mi van ha nem találom meg az igazit" félelem, meg egy kicsit kezdett fárasztóvá vállni, hogy "Na megint egy vadidegennek találkozok és újból át kell esnünk az első pár randis ismerkedésen".


Most hogy komoly kapcsolatban vagyok meg kicsit hiányzik, hogy nem találkozok új lányokkal minden héten és nem a szexuális értelemben, csak visszagondolva érdekes volt mindig új emberekkel megismerkedni.


Szóval nem hiszem, hogy lenne ismerkedés és párkapcsolat terén tökéletes helyzet. Minden esetben van valami ami hiányzik.

2019. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért unalmas már egy idő után mert az átlag ugyan úgy csinálja és már monoton a standardot hallgatni egy idő után.


Én is hasonló cipőbe jártam aztán unalomból sokkal közvetlenebb lettem és elkezdtek jönni az érdekes emberek.


Naggyából ez a kulcsa, a dolognak. Hasonló emberek hasonlóakat vonzanak.

2019. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!