Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha tele vagyok ("lehetetlen")...

Ha tele vagyok ("lehetetlen") tervekkel és álmokkal, amikről nem szeretnék lemondani, viszont így valószínűleg örökre magányra és jó eséllyel nélkülözésre ítélem magam, melyik választásomat bánnám meg kevésbé?

Figyelt kérdés
Pl. kizárólag olyan hivatást választok, amit tényleg hasznosnak, értékesnek, emberségesnek, erkölcsileg kifogásolhatatlannak tartok, és a nem túl mutatós bérem jó részét elviszi a környezetvédelmi és állatvédelmi vonzalmam. Így nem tudom anyagilag megalapozni a jövőm a családom megalapításához, amire szintén régóta vágyok... Közben úgy érzem, képtelen vagyok hátat fordítani az elveimnek, az értékrendemnek, pláne mindannak, amiket már szívós munkával és nagy anyagi ráfordítással meg is teremtettem...
2019. dec. 5. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne az legyen a föallas.


Föallasban keress penzt akarmivel es mellekallasban jotekonykodj segedkezz add önmagad.


Elsö a megelhetes. Aki segitsegre szorul az nem tud masokat segiteni eleve.

2019. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Az a problémám ezzel, hogy csak 24 óra egy nap. Így is nehéz jól összeszervezni azt a sok mindent, amit felvállaltam vagy még ezután sodor az utamba az élet. Illetve pont most ért véget egy rövid epizód, amikor megpróbáltam egy olyan munkakört, ami az elveimnek és a személyiségemnek sem felel meg. Idegileg padlóra vitt...
2019. dec. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!