Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találjak meg valakit,...

Hogyan találjak meg valakit, akitől csak pár régi IP cím maradt meg nekem?

Figyelt kérdés
4 éve hatalmas szerelem volt köztünk, de a szülei beleszóltak és tönkre tettek mindent...Nem lakott hozzám közel, nem is voltam Nála, a lakcímét nem tudom...Sokáig küzdöttünk, majd eltűnt...Telefonszámom nincs, az e-mail címe már nem működik, közösségi oldalakon nincs fent, közös ismerőseink nincsenek...Egyedül pár IP cím maradt nekem, amikről írni szokott...Így hogyan találhatnám meg Őt? Nagyon szeretem még mindig és nem tudom mi lesz velem, ha nem beszélhetünk többé...Ez olyan kapcsolat volt, amilyen egyszer van az ember életében.... :(
2019. dec. 7. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz az IP címekkel kezdeni. Abból nem lehet további személyes adatokat visszafejteni, földrajzi helyzetet sem. Az IP cím adott előfizetéshez kötött egy időszakra, folyamatosan cserélődik. Ha elköltözött, akkor új IP címet kapott az új lakhelyén, amiről te már nem tudsz.

Ugyanakkor ha tudnád a jelenlegi IP címét, akkor ismét az első mondat esete jön fel: nem tudsz belőle tartózkodási helyet kideríteni. Ha kapcsolatba tudnál kerülni vele, akkor pedig nem az IP-jére lenne szükséged, hanem akkor elmondaná hogy hol van.


Mondjuk az elég érdekes egy ilyen nagy szerelemben, hogy odáig sem jut el a két ember, hogy elmondja hol lakik a másik, és egy ennyire modern világban minden kapcsolat helyreállíthatatlanul megszakad.

2019. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Haver, ne èlj màr tagadàsban. Olyan nagy volt a szerelem, de nem tudod a nevèt, telefon szàmàt, hol èlt, holt tanult stb. ami alapjàn megtalàlnàd. Ez irreàlis. Lehet, hogy te szeretted, de ő tèged nem, ha ennyire nem mondott magàròl semmit. Bocsi, de ez a kegyetlen igazsàg, tègy magadnak jòt ès lèpj tovàbb.
2019. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettes mondja jól. Itt soha nem volt nagy szerelem, engedd el, vannak még más lányok a Földön.
2019. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom a nevét, hogy hol lakott (város), hol tanult, mindent. csak a lakcímét nem. A telefonját a szülei anno tönkretették, hogy ne tudjunk beszélni, terrorban tartották...nagyon durva dolgokat csináltak vele miattunk, ami miatt tönkrement ő is...Pedig felnőttek voltunk mindketten. és úgy szakadt meg minden, hogy nem is zártuk le... De a tartalma a kapcsolatnak hihetetlen volt...Tudom, így nem jön át, de a mai napig nem tudom elfelejteni, hiába minden...Ez egy elég hosszú történet, nem mindennapi, én is csak néztem mibe csöppentem...Szóval jó lenne valahogy megtalálnom...
2019. dec. 7. 12:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Hiába vannak más lányok, ha nem érzem egynél sem, amit Nála...És nem az, hogy nem próbáltam, de nincs meg, ami ott meg volt...
2019. dec. 7. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ebbe hosszú távon bele fogsz rokkanni, ezt akarod?
2019. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nevét és az iskoláját, akkor az iskola honlapján próbálj keresni névsort a volt osztályáról, végső esetben menj el az iskolába és keresd meg a tablóját, az osztálytársai közül csak van valakinek közösségi oldala.
2019. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!