Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire lelketlen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, ő volt az utolsó dobasom amíg néztem ki valahogy, elutasitott tavaly, de aztán elkezdett újra keresni tavasszal, majd nyáron és nem kaptam választ a miertekre, ő volt életem szerelme, elbtam, mert hülyén viselkedtem (először is mert tavaly elutasitott, én szerelmes voltam,

de barátként is kellett volna minimum ez felőrölt, mert nem tudtam vele mit kezdeni, másodszor A külső miatt már akkor is, harmadszor pedig mert olyan szerepbe hozott ami utánna felidegesitette) . De tudni akartam pár választ. Az is lehet hogy felkotom magam már, 90% és ő akkor se mondja meg. De másfél évig se adott választ semmire soha, azért is vesztem vele össze.


2019. dec. 10. 08:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy csak kihasznált,vagy nincs semmi mondani valója.
2019. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Tislerics Máté ***** válasza:
69%
Úgy tűnik nála pattog a labda. Szerintem fölösleges zaklatni. Ha érdekled, akkor úgyis jelentkezik...
2019. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nagyon bonyolult történet ez, én szeretem így is, mert az a lány akire vártam , tudom ki ő, érzem, de annyira felidegesitett ez a dolog. Ő nem néz magába soha, én vagyok a szar ember és kész. Mindent elmagyaraztam már neki 500x, logikus minden és nem érdekli. A vitakulturaja annyiból áll, hogy nem tetszik neki valami, akkor ok szia, olyan mint egy gyerek, én nem tudom kifog vele tudni bánni, de nem véletlen hogy rohadt szép, de senkije sincs soha.
2019. dec. 10. 08:54
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Minél erőszakosabban akarod, annál jobban el fog távolodni tőled.

Az egész stratégiád full rossz, a manipuláció/érzelmi manipuláció nagyon nem így működik.

2019. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom ezt a kérdést is te írtad ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..



Fejezd be a kamu kérdések gyártását.

2019. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De én már nem akarom 4-es, emberileg akartam, mert még hónapok után is megprobaltam mindent hogy kibéküljünk. El Kellett volna engedni, el is tudnám, de a válaszokat nem, a válaszokat nem tudom elengedni... És ha előtte kotnem fel magam, ő meg akkor se mondana meg, mert annyira büszke. Azt viszont nem tudja hogy nekem mennyit jelentett volna, hogy életem szerelme mi a francot is gondolt rólam akkor. Soha nem lesz ilyen többet... Tudni akartam volna hogy akkor még voltam egy kicsit is értékes, vagy már akkor sem, én ezek után már csak megvetés tárgya leszek a nőknél, tudni akartam...
2019. dec. 10. 09:08
 7/23 A kérdező kommentje:
5-s nem az én kérdésem, ez pedig nem kamu, bár az lenne...
2019. dec. 10. 09:14
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
"soha nem lesz ilyen többet" Remélem is! Ki a francnak kéne egy ilyen hülye pitsa? Nyugodjál meg, heverd ki, és ha találsz egy kedves lányt, akkor még szerelmesebb leszel, mint most. Tapasztalat.
2019. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
De az. Ugyanis az én történetemet írtad le,majdnem. Egy kis eltéréssel.
2019. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tudjuk 9-es itt minden kamu kérdés... Mi a te történeted? hadd halljam... Jelentsd is nyugodtan, úgy is az szokás itt. 10 oldalt tudnék írni erről ha akarnék, nem nem a te történeted, egyébként van egy kérdés ezzel kapcsolatban, de azt is én írtam ki.
2019. dec. 10. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!