Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálok élni! Mit tegyek ha...

Utálok élni! Mit tegyek ha nem okoz semmi örömet az életbe? Nincsen senkim, egyedül vagyok a nagy világba. F

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon tévedsz. Más is van egyedül, de ne itt keress magadnak párt.
2019. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Barátok hiányoznak, vagy inkább egy társ?


Az 1-esnek igaza van, sokan vannak egyedül. Annyit fűznék hozzá, hogy sokan magányosak társ, meg család mellett is, mert olyan a családjuk, hogy nincsenek egy hullámhosszon.


Én is éreztem már úgy, ahogyan te, és ez már megváltozott bennem, már nem utálok élni, sőt szeretek.

Szóval változni fog a helyzet nálad is. Hinned kell benne és akarnod és egy picit nyitottnak lenned. Addig meg nézd az egyedüllét előnyeit!

2019. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél egy üveg nutellát
2019. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Marika827 ***** válasza:
57%
Nem vagy egyedül a világban ezzel az érzéssel,hidd el!Tűzz ki célokat az életedben,és küzdj értük!Egy idő után rájössz majd,hogy sokkal jobban érzed magad,és lefoglal a célod,nem azon fogsz agyalni ,hogy nincs senkid,hanem azt veszed észre,hogy barátaid vannak és segitenek neked.Mindig van remény :) Az élet szép,csak tudni kell élni...de a legjobb terápia talán az,ha másoknak segitesz,ha azt látod,hogy szavaid vagy tetteid egy másik embert boldogabbá tesznek,,nincs jobb érzés,mint segiteni...Nem leszel soha egyedül,hidd el!!!
2019. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudtam elolvasni a leveled, mert letiltottál...
2019. dec. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia sajnos én is ugyanazt érzem amit te csak annyi a különbség hogy én lány vagyok 32 éves.
2020. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6 os

Nem gondoltam hogy lányoknál is van ilyen probléma.

2020. júl. 29. 06:37
 8/10 anonim ***** válasza:
7 es hát pedig sajnos van sőt szerintem több lánynál van ilyen probléma mint fiúnál mivel a lányok lelkisebbek!
2020. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8 as

Nem hiszem!mSzerintem egy nő mindig talál társaságot. Ellenben egy luzer magam fajta pasi nem érdekel senkit.

2020. júl. 29. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:
De nem minden nő abban biztos lehetsz! Vannak maguknak való zárkózott lányok is mint pl én aki nem szeret emberek között lenni fél meg szorong! Gyerekkorom óta ilyen vagyok!
2020. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!