Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megéri egyedül elmenni Szilves...

Megéri egyedül elmenni Szilveszterkor szabadtéri programra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós beállítottságú, de jó lenne már egy barátnő, így gondoltam el kéne mennem és kicsit változtatnom magamon, hátha szerencsével járok, elvégre sok ember megfordul ott ilyenkor. Szabadtéri koncert lesz meg ilyesmi a városban. Max aki lányként egymaga megy szintén, hátha oda tudnék csapódni valakihez aki szimpatikus. Meg ott nem olyan beégős mégse az ismerkedés mint az utcán szerintem. Úgy is, ha sokan vannak könnyebb elvegyülni.


23/F



2019. dec. 11. 16:15
 1/6 The Best Nr.1 válasza:
73%
Figyelj, én is ilyen típusú ember vagyok, mondjuk fiatalabb (18 éves vagyok) és nekem sem volt soha barátnőm. Mondhatni egy hajóban vagyunk,én is megyek most szilveszterezni pár ismerőssel. Szerintem semmit sem veszíthetsz,ha találsz valakit aki szimpatikus akkor próbálkozz, hátha.
2019. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem, én barátokkal sem megyek ilyen helyre, mozdulni nem lehet.

Egyedül mászkáló lányok meg garantáltan nincsenek.

2019. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De szerintem mégis jobb lehet mint diszkózni. Meg ott is van aki magányosan megy, bár rá akarom ismerősömet venni. De lehet abból se lesz semmi, így marad az egyedüli hadjárat.
2019. dec. 11. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Voltam már ilyenkor kint városban. Mi ketten mentünk lányok, egyedül nem mernék, mert sok a részeg stb. Csapódtak hozzánk is, meg mi is másokhoz... De inkább olyanokat kerestünk, ahol legalább látásból ismertem egy-egy embert a társaságból. Volt néhány fura alak, akit nagyon nyomultak érezni lehettek, hogy nem csak úgy jófejségből akarnak ismerkedni. Nálam kimondottan nem lenne esélye annak, hogy valaki random az utcán szedjen fel, mint barátnőt. Alapból, ha ilyen céllal mész, akkor se úgy állj szerintem hozzá, hogy nekem barátnő kell, hanem hogy később akár az is lehet az ismerkedésből.
2019. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. Nem is úgy terveztem, hogy lecsapok rá, hogy: szia komoly kapcsolat, meg ilyesmi.. Barátkozással kezdeni, aztán ahogy alakul. Meg nem is lerészegedve, mert akkor elküldenek úgy is :D
2019. dec. 11. 16:37
 6/6 anonim válasza:
Ha kimész lehet megismerkedsz valakivel, ha nem tuti nem. Jobb az 50 %. Én egy gólyavatóra mentem el 4 éve. Gondolkodtam menjek e mert a tavalyin se ismertem meg lányt, de lakótársam azt mondta mehetek vele kocsival. Na jó mondom akkor csak elmegyek. Bent megnéztem az avatót aztán kimenten velük a Lovi elé. De hideg volt kicsit rájuj is untam. Inkább bementem bent megláttam egy srácot akinek fizika beadandót csináltunk haverral. Mondom szeva Krisz, leültem mellé dumálni, aztán ő elment, de jobbra ült mellettem egy lány. Nem tudom mi volt velem, de megszólítottam, beszéltem vele kicsit aztán ő is elment vmerre. Odébb csusszantam bemutatkoztam a bnőjének is jót beszéltünk, bejelöltük egymást facen. Csók is elcsattant. Nov 26. án lettünk 4 éve együtt. Szóval sose lehet tudni :)
2019. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!