Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találok senkit aki...

Miért nem találok senkit aki szeretni tudna és én is szeretni tudnám teljes szívemből?

Figyelt kérdés
Nagyon lehangolt vagyok és úgy érzem senki sem tudna szeretni igazán, szerencsétlennek és magányosnak érzem magam. Tulajdonképpen nagyon sok fiú van aki közeledik felém és a suliban is a legtöbb fiúnak bejövök de mégis úgy érzem soha sem lesz senkim akit igazán tudnék szeretni. Életembe egy kapcsolatom volt ami 3 és fél évig tartott de azóta csókon kívül nem történik semmi más fiúkkal. Úgy érzem engem képtelen lenne bárki is szeretni. Ha megtetszik egy fiú, nyitt is felém de aztán mégsem lesz semmi komoly. Tényleg nem értem miért van ez így és annyira rossz érzés mikor az összes barátnőmnek komoly kapcsolata van és én mindig egyedül ülök. Szerintetek mit tegyek hogy ne legyek ennyire magányos? 18/l

2019. dec. 12. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha valami alakul, hagyd, hagy alakuljon.
2019. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez most valami trollkérdés? Ha nagyon sok fiú közeledik feléd, mégsincs senkid, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Hogy mit, azt nem tudhatjuk.
2019. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Te kiváló színész vagy.
2019. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Ez most idiótán fog hangzani, de van benne valami. Járjon az a fejedben, hogy ha egyedül nem vagy boldog, akkor palival sem leszel. Mi van ha rád ún? Vagy rá únsz? Nekem úgy tűnik, hogy Te érzelmi támaszt keresel. Mintha nem lenne meg az önmagadba vetett hited. Különben meg ha írsz nekem privátot, beszélgethetnénk. 24 vagyok.
2019. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek bejössz, a próbálkozókat lepattintod aztán itt sírsz hogy nem lesz soha senkid. Talán neked is kellene tenni valamit és nem csak pityeregni, várva a szőke herceget.
2019. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Szörnyű lehet neked... én lassan 24 leszek, soha nem jöttem be senkinek és még csak nem is csókolóztam soha.


23/L

2019. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, ott kellene keresni a problémát, hogy te egy számodra hibátlan emberben gondolkodsz, ami tetszik, nem tetszik, nem létezik. Meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy nem fogsz olyan embert találni, aki minden tekintetben megfelel az elvárásaidnak, - minden embernek van olyan "dilije", amiből nem enged. Azt az embert érdemes keresned, amelyik a leginkább beilleszthető az általad alkotott képkeretbe, - olyan hibákkal élő embert érdemes keresned, akinek képes vagy elfogadni, kezelni a hibáit, esetleg egy kicsit alakítható az egyénisége, - de ne feledd, hogy egy kapcsolat alapja az őszinteség, a bizalom és egy működő kapcsolta folyamán elengedhetetlen a kölcsönös alkalmazkodás. Az őszinteség nem egyenlő a neveletlenséggel, lehet tapintatosan is őszinte egy ember a másikkal. Az alkalmazkodás nem egyenlő azzal, hogy feladjuk a saját egyéniségünket csak azért, hogy "működjön" egy kapcsolat, - józan ember mindig mérlegel és ráérez arra, hogy mi fér bele egy kapcsolat működtetésébe és mi az, amely inkább már az egyoldalúság irányába mutat. Ideiglenesen lehet vállalni azt, hogy lemond egy ember egy számára előnyösebb pozícióról, de azt nem szabad engedni, hogy ez elvárás szintre emelkedhessen, ill. egyoldalúvá válhasson. Végül: Nem minden arany, ami fénylik! Lehet, hogy küllemre nagyon király egy srác, de előfordulhat az is, hogy ez csak addig tart, amíg ki nem lépsz a tangádból! -Lehet, hogy menet közben arra döbbensz rá, hogy jobb egy szerényebb küllemű, de (belsőre) emberibb srác. Okosan!
2019. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátnőidnek van kapcsolata!


Miből gondolod, hogy valóban szereti a fiút? Mi van, ha csak azért van kapcsolatban, hogy legyen valakije? Mert ez a divat, kapcsolatban lenni, még ha nem is szereted, nem is érdekel igazán, de unaloműzőnek jó.... Rengetegen vannak így! Nem baj, ha egyedül vagy! Ha megtalálod a neked valót, számodra fontos fiút, majd lesz, de nem csak "valakid", hanem szinte a "mindened". Érdemes várnod! Ne kövess senkit! Ismerkedj! :) nem maradsz le semmiről!

2019. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Te aztán nagyon ismered a mai fitalságot. XD Senki sem azért választ párt, mert divat.
2019. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!