Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Népszerűtlen emberek, nektek...

Népszerűtlen emberek, nektek is csalódottságot okoz, ha születésnapotokon senki sem köszönt fel és tortát sem kaptok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 13. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2019. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, Facebookon sem véletlenül van elrejtve a születési dátumom.
2019. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2019. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Hogy ki a népszerű vagy nem, azt nem te döntöd el és nem én. Engem ha olyan valaki köszönt a születésnapomon, aki csak elrontaná, azzal szóba sem állok többé. Csak a minőség számít, mindenütt. Emberben is.


És mondd, te nagyon népszerű ember, örömöt okoz az, ha egy halom internetes nyalást kapsz a születésnapodra és egy rakás semmitmondó "üzi"-t?

2019. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

A “senkibe” ugye a saját családod nem tartozik bele?

Csak mert mostanában egyre többször látom, hogy “jaj, SENKI sem köszöntött fel. Jó hát anyáék vettek tortát, kaptam ajit meg felhívtak a rokonok, de a féjszbukon csak pár ember írt, bezzeg a Sanyinak meg százan”.


Ha nem ez a helyzet, akkor a fentit tekintsd tárgytalannak. Népszerűtlen emberként amúgy pont nem lepne meg, ha nem törődnének velem, én is csak a számomra fontosakkal foglalkozom. Inkább akkor esne rosszul, ha népszerű lennék.

2019. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Mert olyanok köszöntenek meg, akiket szeretek, és jól esik tőlük.

Teljesen felesleges, hogy olyan valaki köszöntsön megy aki nem is ismer, csak együtt dolgozunk, oszt.társak voltunk stb.

2019. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem.A családdal is kimondottan rossz a viszonyom
2019. dec. 13. 12:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel csak a családom tudja mikor van a szmlinapom ezért nem gond, facebookon meg nem látszik a szülcsi napcsim, és még soha nem kérdezte senki. :)
2019. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincsen család
2019. dec. 13. 12:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Na erre már nem reagáltok semmit?
2019. dec. 13. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!