Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet még Friderikusz Sándorra...

Lehet még Friderikusz Sándorral beszélgetni szenteste a Klubrádióban? December 24-én, hogy ne érezzem magam annyira magányosnak?

Figyelt kérdés
Egyedül fogom tölteni a szentestét.Azt tervezem,hogy a Klubrádiót fogom hallgatni egész szenteste mert ott szokott beszélgetős műsor lenni a hallgatókkal.Régebben karácsonykor volt ott Friderikusz úrnak beszélgetős műsora.Arra gondoltam,ha ő lenne szenteste szolgálatban,felhívnám és elmondanám neki a gondjaimat.De lesz egyáltalán Friderikusz úr szenteste a rádióban?
2019. dec. 17. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Te most vagy egy K***tt troll vagy, de ha nem akkor tényleg nagyon magányos lehetsz😔
2019. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Vagy időutazó ☝️
2019. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon magányos vagyok.Ezért gondoltam hogy szenteste felhívnám Friderikusz urat aki a legjobb a televíziós és a rádiós szakmában Magyarországon.
2019. dec. 17. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

3# Ha van kedved, írj privátot :)

Egyébként vannak azért élesebb kések is a magyar média bugyraiban.. no de ha ragaszkodsz hozzá, szíved joga

2019. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy módon tudhatod meg, hallgasd a rádiót és ha lesz hallani fogod.
2019. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek akarod mindenkire rázúdítani gondjaidat pont Szenteste?
2019. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6-os nem mindenkire csak Friderikusz úrra és a hallgatókra.
2019. dec. 23. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább menj templomba.
2019. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8-as de a templomban nem biztos hogy meghallgatnák a gondjaimat.Friderikusz úr pedig biztosan meghallgatna,sőt tanácsokkal is ellátna.
2019. dec. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!