Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos fiataloknak vannak...

Magányos fiataloknak vannak programok, csoportok az ünnepek alatt, és egyébként?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok, Budapesten élek. Barátnőm most szakított, barátom, munkám, hobbim nincs.

Szükségem van emberekre a korosztályomból, személyes jelenlétre, hogy túléljem.

Pszichoterápiás intézménybe nem feküdnék be, a terápiás és önsegítő csoportokon túlnyomó többségben idősebbek vesznek részt.

Helyeket szeretnék találni, ahol ismerkedhetnék.

Nem szorongok emberek tásaságában, mégis nehezen megy a beszélgetés, a kapcsolódás.

Online felüleleteken is érdekelnek a lehetőségek.


Köszönöm.



2019. dec. 18. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
xnxx és alvás
2019. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jótékonykodj, nagyon jó önsegítő terápia segíteni másoknak.

[link]

[link]

2019. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne

Az ökomenikus segélyszervezetnél is lehet így segíteni, osztogatni?

2019. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 igen, lehet, írj nekik itt :)


[link]

2019. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én elsősorban egyházi közösségeket ajánlottam volna - de a jelentkezési határidő lejárt az egyik helyen.


Sajnos nem érem el a szervezőket, mert rendszeresen túlterheltek Ők is.


Hirdetőtáblákat böngéssz év közben elsősorban - talán a szilveszteri rendezvényeket még eléred, bár kicsi már az esély. De nincs messze már a farsang sem, arra még készülhetsz.


Lakóhelyed önkormányzatának honlapja milyen lehetőségeket hirdetett meg? Kerületi ingyenes, rendszeresen járó újság? Közművelődési intézmények honlapjai? Könyvtárak?


Ui: milyen szakmát tanultál? Hol dolgoztál eddig? Pályaválasztási tanácsadó szakemberrel találkoztál már? (Kerületi munkaügyi központban segítenek hétköznapokon.)

2019. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miitt.hu napi szinten vannak programok és társaság is.
2019. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Bár azért van barátom. 27 éves budapesti férfi vagyok. És jó lenne már egy kis társaság a nehezebben barátkozó embereknek. Írj nyugodtan, ha gondolod.
2019. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!