Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni, ha az...

Mit lehet csinálni, ha az embernek már nincsenek barátai? 19/f

Figyelt kérdés

Sok évig volt egy nagyon jó bandánk, jártunk mindenhova így 7-8-an,soha nem volt olyan hogy péntek vagy szombat este unatkoznánk.


Aztán bizonyos okokból fokozatosan széthullott ez a banda, mindenki ment máshová, másokkal lógni.


Most kb fél éve azon a szinten vagyok hogy nincs kikkel kimennem, nem is várom a hétvégéket mert minek, úgyis csak az otthon rohadás vár.


Fokozatosan kezdtem bedepizni, aztán most meg már nem is érdekel semmi, szrok rá mindenre. Ez előtt is voltak ilyen depis időszakaim, de mindig az volt hogy hétvégéig kibirom, aztán jönnek haverok meg minden és az úgy helyre rázott mindig.


Végig szoktuk járni az összes környéken belüli fesztivált, falunapokat, bulikat meg mindent...

Most meg így hirtelen bumm, sehol senki...


Haverok vannak akikkel néha kimegyünk, de az nem ugyan az, és ez is csak kb havi egyszer.



2019. dec. 19. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Felnőttél, a felnőttkor már csak ilyen.

Kell egy kis idő, míg megszokod.

2019. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

És én akkor mit mondjak?

Soha nem voltak barátaim még az iskolában sem.

2019. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Keres újakat suliban, munkahelyen, érdeklődési köre kapcsán. Nyilván ismerkedni és új baráti kört kialakítani nehéz ha a bulizáson kívül semmi más nem érdekel. Szóval azt javaslom nézz egy picit magadba, hogy mi az amit szeretsz, mi tesz boldoggá stb. Kezdj el elmászkálni máshová is, beszélgetni minél több emberrel és előbb-utóbb találsz olyan embert, akivel miután már beszélgetni is tudsz, akár bulizni is elmegy veled.
2019. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát keresni más, értelmesebb elfoglaltságot, vagy több időt tölteni a családoddal, a szeretteiddel....


Buli, buli, buli - nem unalmas?


Elkezdhetnél olvasni könyveket, művelődni, vagy egyedül is végezhető, új hobbikban feltöltődni és megszabadulni a kapcsolatfüggőségedből, mert aki nem képes jól érezni magát egyedül, az elég baj szerintem.


Keress egy normális barátnőt és majd együtt mentek fesztiválozni.


Haverokon kívül is van ám élet!

2019. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Én korán csalódtam az ún. "barátokban" és aztán mikor megtanultam egyedül is jól érezni magamat, rájöttem, hogy mennyi mindenre jut időm és mennyi más dologgal el tudom magam foglalni, valamint fel is szabadultam, hiszen többé senkinek sem kellett megfelelni vagy senkihez sem kellett igazodni.


Csak az első időkben car, aztán egyre jobb lesz, meglátod!


Egyébként igaz barátság szerintem nem létezik, az ivócimbik meg csak haverok, de sekélyes a dolog és minden az érdekről szól manapság, kár ezért siránkozni.


Végre több időd jut önmagadra és a saját életeddel való foglalkozásra, tanulásra, fejlődésre.


Később is megismerkedhetsz még másokkal, lehetnek új barátaid, még nagyon fiatal vagy, ez itt nem a vég!

2019. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menj egyedül, keress új barátokat
2019. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magány kategoriába hiába ir ki pasi kérdést,semmi értelme..
2019. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Bezzeg ha csaj lenne akkor írnának neki ezren. Xd

2019. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csajozz be.
2019. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!