Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nekem az olyan...

Mit tegyek ha nekem az olyan nok tetszenek akiket a tarsadalom kirekesztett, akik bajban vannak, vagy akik nagyon csunyak (masok mondjak rolluk)?

Figyelt kérdés
Ez is mar valami fetish?...A szepek es normalis eletviteluek taszitanak.Az olyan viszont tetszik a ronda (nekem tetszenek,ok mondjak magukrol) es bajban van.

2019. dec. 23. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Én elég csúnya vagyok. Írj rám!
2019. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
# 1 Ugye nem egy pasi vagy aki csobe akar huzni???? :) Boldog unnepeket amugy mindenkinek!
2019. dec. 23. 15:54
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
szerintem az onbizalmaddal lehet baj, ezert vonzodsz ezekhez
2019. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
# 3 Az "ezek" is olyan emberek mint te vagy en.Mindenkinek jar a boldogsag...
2019. dec. 23. 16:04
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Kit érdekel, hogy mások szerint ronda, ha neked tetszik? Vagy a haverok előtt akarsz vele villogni?

Egyébként az, hogy egy nő rondának mondja magát, nem jelent semmit. A “ronda” nők 90%-a csak önbizalomhiányos, nem hiszi el magáról, hogy szép.

2019. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyébként az, hogy egy nő rondának mondja magát, nem jelent semmit. A “ronda” nők 90%-a csak önbizalomhiányos, nem hiszi el magáról, hogy szép.----Tudom,h sokan onbizalomhianyosak.De van egy reteg akiket csufoltak,es bantottak a kulsejuk miatt.Na ok rolluk van szo...arrol a 10 szazalekrol.
2019. dec. 23. 16:15
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, hány szép nőt bántottak kislány vagy kamaszkorában, hogy “csúnya”? Irigyek voltak rá, mert nem volt átlagos (a csúfolódókkal ellentétben), vagy még akár csúnyácska is lehetett szegény, de az idővel megszépült. A bántalmazás okozta önbizalomhiány viszont simán elkísérheti felnőttként is.


De akkor sincs semmi, ha tényleg olyanok jönnek be neked, akik az emberek nagy része szerint rondák. Neked kell tetszenie még mindig, nem?

2019. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

A kiszolgáltatottságot tartod vonzónak, ami sok szempontból elég szerencsétlen dolog - pláne annak, akivel osszejossz.

Így a kapcsolatban az erőegyensuly könnyedén a te oldaladra billen, amivel nem mondom hogy tudat alatt vissza akarnál élni, de nem is jó, ha direkt olyan párkapcsolatot akarsz, amiben erősebbnek erezheted magad.

A másik meg; mi történik, ha a párod egyszer osszeszedi magát? Támogatnád egyáltalán abban, hogy kikászálódjon a rossz helyzetéből, vagy arra vágynál, hogy örökre a mélyponton maradjon?

2019. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"az olyan nõk tetszenek akiket a társadalom kirekesztett,akik bajban vannak"Elég sok nõ van bajban a m


Nem csak ki akarod használni a szerencsétlenségüket?

Sok szerencsét hozzájuk!

2019. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem egy nonek fel ajanlottam mar,h segitek nekik ki kaszalodnia bajbol.Es nem a baratnoim voltak!Es nem is udvaroltam nekik.Akkor te szerinted,ha a csaj ossze szedi magat es kikaszalodik en nem tamogatnam? de tamogatnam,elejetol fogva segitenek,h kikaszalodjon a bajbol.Nem akarnam,h melyponton maradjon.
2019. dec. 23. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!