Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan győzhetném le a félelme...

Hogyan győzhetném le a félelmem? Hogyan szólítsak le egy idegen lányt úgy hogy az ne küldjön el a fenébe?

Figyelt kérdés
Tegnap az utcán szembejött velem egy nagyon szép lány és nem sok kellett hozzá hogy megszólítsam.Alig tudtam visszafogni magam.Attól félek hogy előbb utóbb meg fogok szólítani egy lányt pedig nem akarok magamnak bajt,Én konfliktuskerülő típus vagyok.Az a baj,ha az ember meglát egy nagyon szép lányt,nehéz megállni hogy ne szóljon hozzá.Én nem akarok bajt,de az utcára muszáj kimennem.Eddig nem szólítottam meg egy lányt sem de attól félek hogy nem fogom sokáig kibírni.Sokszor próbálok inkább rájuk sem nézni de nagyon nehéz.Tudnátok tanácsot adni?
2019. dec. 25. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit mondasz majd neki?
2019. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Pedig jobban teszed, ha visszafogod magadat.

Ugyanis az összes szép lánynak vagy pasija van, vagy igénye...

2019. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1-es nem tudom.Az lenne a legjobb ha ők szólítgatnának le,ők kezdeményeznének beszélgetést.De ilyen nem szokott történni.
2019. dec. 25. 19:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Behódolok nekik, megteszek neki bármit de a szép lányok csak kihasználnak. Lábtörlönek. És én még mindig rájuk bukom csak.
2019. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2-es de nehéz mert tele van a város szebbnél szebb lányokkal.Lehet hogy le kéne költöznöm egy vidéki kis faluba.
2019. dec. 25. 19:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha szerencséd van, halálra rémülve csak annyit fog mondani, hogy “bocsi, nem”.


Te kinézel valahogy? Mert azért nem mindegy...

2019. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6-os nem vagyok csúnya de szép sem.10-es skálán egy olyan 3-as lehetek.
2019. dec. 25. 19:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, 10/3...lol
2019. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8-as de szép sem:(
2019. dec. 25. 19:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Társaságba kell menni, ahol sokan vannak és az ismerkedés nem direkt. Ilyen célokra hozták létre annak idején a tánciskolákat.
2019. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!