Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan embereket keresek, akik...

Olyan embereket keresek, akik voltak az El Caminon, és utána nem változott semmi, hol vannak?

Figyelt kérdés
Két úton is voltam, de még jobban csak egyedül érzem magam. Nem tudom mi pozitívumot kaphattam, úgy érzem semmit, nem gondolkodok másképp mint előtte. Sok embernek biztosan más elvárásai vannak az élettel szemben mikor nekiindulnak, aztán rájönnek hogy mi a fontos, de én erre már előtte rájöttem.
2019. dec. 25. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Apám volt. Ő is csodát várt.


De amug simán a hétköznapokban nem találja meg a boldogságot, El camino , sem az atya Úristen sem fog segíteni.

2019. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is valahol csodát vártam ☹️
2019. dec. 25. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
500 éve mikor még nem a sztráda mellett kellett gyalogolni és nem jött szembe veled 10 millió ember akkor még lehet hogy megváltoztatta az életed. Mostmár ez csak egy "hosszabb"túra
2019. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Először az az északin voltam, szinte végig az óceán partján sétáltunk, voltak szakaszok amikor sokan voltak, de nem volt annyi ember. Utána a francia úton mentem, ahol bár többen voltak, mégsem volt az a tömeg, amiről hallani lehet, pedig a nyár kellős közepén volt.
2019. dec. 25. 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem maga a Camino a lenyeg, hanem az, hogy kiiktatod az eletedbol a "zajt", a zavaro tenyezoket, amik elvonjak a figyelmedet magadrol.

Vagyis barhova elmehetsz igazabol ahol sokaig gyalogolsz. Mint pl Reese Witherspoon a Wild cimu filmben.

Valoszinu, hogy tul sok elvarassal indultal utnak.


En mondjuk nem voltam, es oda nem is mennek, mert tulsagosan turista szaga van most mar. Gondolom a 70-es evekben meg mas lehetett.

2019. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyetlen őszinte vágyam volt, ami nem teljesült, bár még van esély rá, mert soha nem mondom azt hogy soha. Az én esetemben inkább az a baj, hogy nincs sok zaj, ellenben csak magamban gondolkodom, ami nem vezet sehova, mert nem kapok visszajelzéseket.

Az útra pedig természetesen sok turistáknak való dolog épült, de aki akarja, az tud olyan ösvényeken menni, ahol nem zavarja senki, sokszor tettem én is így, amikor nem akartam összefutni másokkal.

2019. dec. 25. 22:12
 7/11 A kérdező kommentje:
Sokak számára fizikailag megterhelő, ezáltal el is feledkeznek minden más bajukról. Ez egyfajta meditáció, ami számos embernek új. Bár megterhelő azért fizikailag, volt hogy egy izomhúzódás után azt hittem fel kell adjam, mégis tovább tudtam menni. Az első út nagyon különleges volt, a teljesen új környezet és helyzetek adott egyfajta löketet, de amikor másodjára indultam neki... Mentálisan sokkal nehezebb volt, nem tudom mi vitt előre, de semmi lelki erőm nem volt menni. Aztán úgy elröpült az idő hogy észre sem vettem, emiatt meg még szomorúbb lettem. Mindig írtam egy rövid jegyzetet a napomról, visszaolvasva még mindig nem értem mi történt, mintha 3 nap lett volna az egész. Most meg mindjárt itt az év vége.
2019. dec. 25. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Ayahuascat is probaltad?
2019. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem merek ilyenekkel játszani, alkoholt sem iszok már hónapok óta, egyedül cbd-t használok.
2019. dec. 25. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az tobbet segitett, mint pl egy 10 napos csend meditacio.

Utana valahogy tudtam, hogy ki az aki hazudik nekem, es vegre volt erom lezarni kapcsolatokat, mit mar regen meg kellett volna tennem.


Persze, ebbol is tobb alkalom kell, egy nem fogja megvaltoztatni az eletet.


En azt mondanam, hogy valoszinuleg neked nem a Caminora volt/van szukseged, hanem valami masra.

2019. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!