Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is hiányoznak az út...

Nektek is hiányoznak az út széléről a prostituáltak Budapesten? Vagy csak nekem hiányoznak?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen volt hogy 20-30 nő is állt egymás mellett este főbb útvonalakon.Volt hogy előttük sétáltam haza és utánam kiabáltak hogy ne menjek el,menjek oda hozzájuk.Legalább arra a pár másodpercre jó pasinak érezhettem magam.Volt egy szép szőke lány az is útszéli volt vele sokat beszélgettünk.Őt nyugodtan le mertem szólítani és ő szívesen beszélgetett is velem már csak azért is hátha elviszem egy körre és keres pár ezer forintot.Szerintem unalmasabb,szürkébb lett a város az út szélén álldogáló prostik nélkül.Persze vannak még egy két helyen mint Pl.Dunakeszi felé de az nekem messze van innen a belvárostól.
2019. dec. 26. 14:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
66%
Csak nehogy sorozatgyilkossá válj. Nem kell az a börtön. 😂
2019. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
#1-én magányos vagyok és jó volt régen az út szélén prostikkal beszélgetni.De ezek az idők már elmúltak.😔
2019. dec. 26. 14:25
 3/45 anonim ***** válasza:
45%
Van azért ahol lehet oket latni...
2019. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
#3-as régen a keleti és Zugló vasútállomás között sokan voltak.Ma már egyet sem látok.Valamint régen a Nagykörúton is találkoztam párral.
2019. dec. 26. 14:27
 5/45 anonim ***** válasza:
65%
Az semmi. Én a kirakat bábúkkal szoktam beszélgetni,néha válaszolnak is.
2019. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos a többségük az interneten hírdetik magukat . Sokkal biztonságosabb . Pedig milyen kis csinosak voltak . ahhh régi szép idők !!!


73 / F

2019. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
46%

Én heteró lányként nem hiányolom őket. Még csak az kéne, hogy őket is kerülgetni kelljen.

Amúgy biztos ma is vannak bordélyházak és prostik, nem lehetetlen kapcsolatba kerülni velük.

2019. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
56%
Nem nèztek furán, hogy beszélgetni szeretnél velük?
2019. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
#5-ös de szerinted nem lett unalmasabb Budapest az út szélén álló prostik nélkül?Vagy Te nem itt laksz Pesten?
2019. dec. 26. 14:31
 10/45 anonim ***** válasza:
39%
Én Pesti vagyok. Miért?
2019. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!