Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Facebook-on lehet komoly...

Facebook-on lehet komoly barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meglepő módon én még nem regisztráltam magam a Facebook-ra. Igazából a közeli barátok is távol kerültek fősuli után, és hirtelen ráírós vadidegenekkel meg nem szeretnék dumálgatni, így ez idáig kimaradt az életemből. Napi 8 óra meló több-kevesebb szabadidővel, szabadidőmben meg itthon barkácsolgatok meg kertészkedem.

Semmi szociális életem nincs és a szórakozóhelyek sem vonzanak egyáltalán.

Ezen azért egy kicsit változtatni szeretnék.

Kérdés, hogy a Facebook szerintetek alkalmas lehet lassú ismerkedéshez, barátnő kereséséhez?


Igazából ezeket a randi oldalakat (jó tudom a Facebook talán nem az) kerülöm, mert kicsit gyorsnak tartom 1-2 nap beszélgetés után egyből randira menni.

30F



2019. dec. 26. 17:57
 1/2 george1113 ***** válasza:
33%
Ha jól nézel ki, televan parti képekkel, haverokkal a képen, és ha előnyös a háttér a fényképen igen. És ha vagy egy autód előnyösebb. 30 éves vagy, nem hiszem hogy találnál olyan tőt akinek nincs gyereke, vagy kapcsolata. Ha valamelyik nőnek talán nincs egyikse biztos nem fog ismerkedni azzal már valami nem stimmel. Ja és nem árt ha van egy gyereked is, mert ha nem néznek magadnak valónak, vagy lúzernek, és ha másik félnek is van az mégjobb. De hogy se kapcsolatod de gyereked bizony elgondolkoznak hogy életképes vagy-e.
2019. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Davandaa ***** válasza:
Megpróbálhatod de szerintem nem a Facebook a legjobb erre. Inkább menj el valahová kikapcsolódni és próbálj meg személyesen élőben ismerkedni.
2019. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!