Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Neked most a karácsonyi...

Neked most a karácsonyi időszakban volt-e mélypontod, ha igen, melyik napon? (Mitől? )

Figyelt kérdés
Köthető-e ez a legrosszabb hangulati szinted valamihez, ami akkor ért? Köthető-e több összeadódó hatáshoz?

2019. dec. 27. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Minden karácsony, minden napja, meg úgy eleve már előtte. Nem lehet csak egy dologhoz kötni, inkább az évek alatt összegyűlt rossz emlékekhez.
2019. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt 24-én este egy mélypontom, akkor éreztem a legmagányosabbnak magam, talán az elmúlt év és a korábbiak minden fájdalma most jött ki rajtam.
2019. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem az egész karácsony mélypont volt

Szerelmi bánat és családi ügyek

2019. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lementem a pincébe sörért.
2019. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

22. - Barátnőmmel majdnem szakítás, miután meglátott exekről képeket a telefonomban, amiket még jóval előtte kaptam és elfejetettem kitörölni.


Kicsi közös sírás az autóban átbeszéltünk mindent és úgy tűnik erősebbek vagyunk mint valaha, de elég rossz élmény volt.


24. - Nagymamámat felhívtam, akitől édesanyukám eltiltott. Elkezdett sírni a telefonban és megkérdeztem mikor megyek. Nem tudomtam mit mondani.

(Komplikált a helyzet, nem úgy működik hogy csak fogod a kocsikulcsot és lemegyek, hosszú családi dráma)


27. - Ma barátnőmet elküldték infektológiára, mert valamilyen vírusos fertőzést kapott önkénteskedés közben gyerekektől, amit úgy nézki nem kaptam el tőle, de ő nagyon rossz állapotban van és úgy sajnálom, folyamatosan vígasztalom.


Közben egész végig meg voltam fázva, szóval annyira nem kellemesek most az ünnepek.

2019. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Rossz aljas emberekkel is talàlkoznom kellett muszàjbol karàcsony alkalmàval es nagyon rettegtem elötte napokon àt.


Nem tudok ajàndékozni olyat ami örömet okozna, es fàj igy pénzt kiadni muszàjbol es sokat.

Borzalom furdal a lelkiismeret is hogy szorom a pénzt, milyen ember vagyok en stb. Nem tudok ezzel megbirkozni. De egész évben ez ment. Csak a karàcsony hozta ki a mélypontot meg rekordot belölem ezügyben. Nem tudok egyszerüen a sajàt normàmnak sem megfelelni. Mintha lenne bennem aki tudja mi a helyes ut, okos ügyes, es van az aki irànyit es mindennek az ellenkezöjét teszi (kb az az érzès, mikor màsnap vizsga es egyszersem ültél le tanulni, es mardos a lelkiismeret, talàn igy érthetöbb, folyamat az ellenkezöjét teszem mindennek mint amit kellene).


Es lett egy uj kutya a csalàdban, aki 60 kg-s véreb lesz, es màr most nem tudok vele kijönni pedig pàr honapos. Én félek töle, ö meg tölem, ezért tamadni akar hiàba probaltam baràtkozni vele, magyaràn ha megyek a csalàdtagokhoz kutyàt addig majd meg kell kötni, igy a kutya szépen arra fog asszocialni hogy ha megjelenek öt korlàtozzàk, csak az alkalomra fog vàrni hogy megegyen, kb olyan érzés ez meg mintha nem csalàdbaràt lenne a csalàdom fele. Mikor elöre beszélgetés volt elötte a kutyavételröl es akkor ugy volt majd csak valami kisebb lesz. Erre egy cane corso.

Mintha en nem is szàmitanék semmit hogy nem merek igy hozzajuk menni.

(Nem egyszer tàmadtak màr szelid cuki jol nevelt kutyàk ràm, meg falkàban kobor ebek, innen a fobiàm)

2019. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

*folyt

Komolyan mintha valahol elveszitettem volna a fél csalàdom a kutya miatt, tekintve hogy ott a "rezidencia", ott szoktunk összegyülni tàvoli rokonokkal is stb. Leirva lehet nem hangzik ugy, de ez tragedia a szememben.

2019. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Az egész karácsonyom szar volt . Romokban az életem és a családom . Szóval csak néztem a plafont és nem akartam létezni . Most már picit jobb ....
2019. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
December 26-án reggel depressziós voltam kissé attól, hogy elmúlik a karácsony illetve a közelgő vizsgaidőszak miatt is aggódtam.
2019. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jobbulást emberek! Nálunk már szállingózik a hó!
2019. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!