Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ingyenes ismerkedős, barátkozó...

Ingyenes ismerkedős, barátkozós oldalakat tudtok mondani? Nem szexpartner kereső. Trollok kíméljenek!

Figyelt kérdés
Nagyvárosban élek,faluról származom sokat vagyok egyedül,a munkahelyemen nem tudok ismerkedni, baromi sok az ítélkező és arrogáns és egocentrikus ember.

2019. dec. 28. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni, ahol a kommunikáció lehetséges. Igaz sokan vannak akik egy idő után egyszerűen nem írnak vissza, mindenhol ott vannak, de ki lehet fogni jófej embereket.
2019. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

AnoTalk?

Bár azon leginkább unatkozó tinik vannak.

2019. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én se tudok ilyet sajnos, pedig jó lenne.

Hány éves vagy?

2019. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár ezen az oldalon is szert lehet tenni egy-két értelmes emberre. Anno volt ezzel kapcsolatban pozitív élményem.
2019. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyasmi nevű oldal, hogy új barátok-barátnők index fórum. Nem társkereső! Barátokat lehet ott keresni-találni levelezéshez, kiránduláshoz.
2019. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Slowly ez barátkozós és anonim vagy rajta , jó kis app egy csomó új embert ismertem meg ott.
2019. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!