Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hagyja Isten hogy egy...

Miért hagyja Isten hogy egy jó ember magányos legyen? Miért nem ad neki egy másik magányos jó embert akivel boldogan élhet?

Figyelt kérdés
Persze van olyan akit Isten megajándékoz egy társsal de sokaknak egyedül kell boldogulniuk pedig jó emberek.Miért nem segít rajtuk a Jóisten?
2019. dec. 28. 17:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
59%

A. Nincs isten.

B. Isten ad, csak nem teszi bele a hatizsakodba. (Roman kozmondas, magyarul meg nem hallottam)

Megis mire varsz? Valakit csak ugy belokjenek az ajton hogy tessek itt van, legyetek boldogok?

2019. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
56%
A helyes kérdés így szól: miért nem veszem észre, kit szán nekem az Úr?
2019. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
#1-es ha Isten nem is a hátizsákomba teszi de összehozhatna vele egy boltban,villamoson,trolin,valahol.Egy rendes lánnyal,akire elsőre kölcsönös a vonzalom.
2019. dec. 28. 17:18
 4/48 anonim ***** válasza:
52%

Az Isten azt az illetőt szánja neked társul, akit boldoggá tudnál tenni. Megvannak az ehhez szükséges eszközeid, lelki fejlettséged, bizalommal teli szíved?


a, megvannak. Ebben az esteben el kellene végre indulnod a picsogás helyett megkeresned őt.

b, nincsenek meg. Akkor fejlődnöd kell. Nosza!

2019. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
67%

De megis hogy? Jarsz boltba, meg villamoson, stb, akkor mi a gond? Arra varsz hogy majd egy lany leszolit hogy a fennvalo kuldott, legyunk boldogok?

Teszel te valamit azert hogy ne legy egyedul?

2019. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
#4-es azt hiszem megvannak.Csak Isten segíthetne hogy ugyanarra az útra tévedhessek,amelyiken a hozzám való lány jár.
2019. dec. 28. 17:23
 7/48 A kérdező kommentje:
#5-ös úgy hogy segítsen nekem a Jóisten.Adjon egy jelet,amiből tudom,hogy az a lány a hozzám való.És akkor le fogom szólítani.
2019. dec. 28. 17:27
 8/48 anonim ***** válasza:
72%

Adjon egy jelet,amiből tudom,hogy az a lány a hozzám való.És akkor le fogom szólítani.

Szoval varsz a sultgalambra. Ezert vagy egyedul.

Mi lenne ha esetleg magadtol probalkoznal?

2019. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem jársz gyülekezetbe? Amelyik lányokkal ott találkozol, az biztos, hogy hívő, mint te, kedves Kérdező. Nos?
2019. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
#9-es az az igazság hogy sokat vagyok a munkahelyemen és azt a kevés szabadidőmet is inkább a családommal töltöm.Nem járok gyülekezetbe.
2019. dec. 28. 17:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!