Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt, akik úgy gondolják...

Vannak itt, akik úgy gondolják, hogy ''macskás nénik'' lesznek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 17:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Kikérem magamnak: kutyás néni leszek.
2019. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Én 😀
2019. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Imádom a macskákat, szerencsére a párom is.
2019. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Én lehet az leszek. :D
2019. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Én tuti :D

Nagyon nehezen komunikálok főleg új emberekkel, ebből az következik, hogy szinte esélytelen, hogy találjak magam mellé valakit.

2019. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Metionin ***** válasza:
65%
Én :D de nem egyedül, a férjem lesz mellettem a macskás bácsi + lesz kutyánk is meg madárpókunk.
2019. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Egész életemben volt kutyám-macskám egyedül és a házasságomban is, miért lenne ez másképp idős koromban?

Legfeljebb 60+-ként már nem vállalnék be kölyköt, hogyha elpatkolok ne legyen keserves sorsa vagy halála.


De értem a kérdésed lényegét és nem gondolom, hogy rossz dolog annak akinek azt dobta a gép, hogy egyedül él valamilyen háziállat. Nagyon jó tud lenni magány ellen és amikor nem süt valakiről, hogy a magány felőrli, hozza az élet a párt.

2019. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Bár még 18 sem múltam, habitusomból kifolyólag elég nagy esélyt látok arra, hogy egyedül fogok megöregedni egy macska és pár könyv társaságában. Természetesen nem arról van szó, hogy utálnám az embereket vagy valami ilyesmi, egyszerűen csak úgy érzem, nem való nekem szerelmi kapcsolat. Elég társaságot nyújtanak számomra a barátaim és a családom egyes tagjai, több ember pedig szimplán az idegeimre menne. Punkt aus. :D
2019. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Én :D már most nagy macska kedvelő vagyok, de öregkoromra sztem kisebb állatkertem lesz, annyi állatot szeretnék: ló, papagáj stb
2019. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Én utálom a hülye macskákat, inkább laknék egyedül de komolyan. F
2019. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!