Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érezted már úgy hogy a világba...

Érezted már úgy hogy a világba senki sem ért meg, ki vagy taszítva, és a lelki fájdalom, már átalakult fizikai fájdalommá?

Figyelt kérdés
Újabb ünnepet töltök el egyedül, és azon kívűl hogy mindenki belém köt, illetve a lányok átvernek, semmi más nem történik. Mint ha az emberek a mai világba képtelenek lennének felfogni hogy nem csak az létezik amit ők látnak, mert a többség meg van a tiktokon meg a többi hülyeségen.. Az elfogadott hogy ha nincs meg az ezer like akkor sírnak, de az hogy ha minden amire vágyok egy szerető lány ölelése, akivel például az újévet is tölthetném, az már szinte nem is e-világi...
2019. dec. 31. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretek egyedül lenni amìg nem megy át magányba, amúgy nincs olyan hogy valakit mindenki kitaszìt, vagy ha igen akkor nem mindenki mással van a hiba és nem kell játszani az áldozatot
2019. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Interneten vagyok aktív leginkább, nem vagyok semmi féle közösség tagja. Próbálok ismerkedni stb, de hát a lányok max kamuznak, el tudok beszélgetni emberekkel, de egyszerűen mindenki messze van tőlem, meg egy két nap után már rá sem írnak az emberre..
2019. dec. 31. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik hogy senkinek sem kellesz, indulj ki abból hogy mit szeretsz csinálni(hobbik,életmód stb) és az alapján keres hozzád hasonló érdeklődésű lányokat, garántált hogy előbb utóbb találsz egyet.

Inkább itt az lehet a baj hogy depis vagy és nem ismered saját magadat, tehát azt sem tudod mit szeretnél, az identitásod meg a látványos szenvedés, depizés, hát amig nem tanulsz meg egyedül jól érezni magad ez nem lesz jobb, gondolkozz el hogy ki is vagy és mit vársz az élettől,kezdj el aszerint élni

2019. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem unod még ezt a nyavajgást? Szánalmas vagy. Menj inkább emberek közé, ha mindig otthon ülsz és a gyakorira irogatsz soha nem találsz párt, barátokat.
2019. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mert engem nem izgat hogy tudnak rólam e vagy sem. Sőt. Az sem érdekel hogy figyeljenek rám. Xd Amilyen emberek sikeresek a való életben így meg pláne nem.
2019. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as próbálkoztam. Egyetlen hobbym van, de mivel az elromlott sajnos igy már nem tudok vele mit kezdeni, tehát jelenleg már egy ideje csak ülök itthon és nézek ki a fejemből, videókat nézek stb.. Volt nagyon is sok lány akik elmondták mennyire "cuki" vagyok meg hasonlók, csak ők mind messze laknak vagy volt párjuk, tehát max beszélgetés volt, akik pedig írtak még, mind szórakoztak, tipikus kis mai kislányok akik több fiúval szórakoznak egyszerre.. :(
2019. dec. 31. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Magyarul elromlott a számítógéped?
2019. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fogjuk rá. Harmadik újratelepítés után most eljutottam odáig hogy a böngésző végre nem húzza 80%ra az egész gépet, de a játék például még mindig nem fut simán, pedig ment már pár régebben..
2019. dec. 31. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mi lehet a hiba forrása?..
2019. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Son4of7God ***** válasza:
Ha bármit tudok segíteni azzal hogy maximálisan együttérzek veled akkor örülök. Tudom milyen ez és az egyetlen dolog ami különbözik a helyzetünkben az hogy nekem egy jó gépem van ami visz akármit. Mégis mi értelme amikor nincs kedvem a magány okozta lelki fájdalomtól játszani bármit is.
2020. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!