Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mások akik kórházban töltitek...

Mások akik kórházban töltitek a szilvesztert, hogyan vészelitek át?

Figyelt kérdés
Mentem volna ma buliba de a vesém megálljt parancsolt és azt mondta pont most görcsöl be, gyullad be és állja el egy vesekő a teljes kiválasztást, tehát befeküdtem. Hogyan éljem túl vagy ti hogyan élitek meg?

2019. dec. 31. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez úgyanolyan nap mint a többi.
2019. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy mint bármikor máskor. Miben lett volna más, ha november 16.-án történik? Naugye.
2019. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak, akik hónapokat töltenek kórházban, súlyos betegséggel, sőt olyanok is, akiket steril szobában vannak és még látogatókat sem fogadhatnak.


Ne sajnáltasd magad, inkább örülj, hogy nem sokára kijöhetsz.

2019. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát hogy nem bosszantom fel vele barátaimat hogy kihagyom a nagy házibulijukat, és lemaradok egy felejthetetlen estéről :(
2019. dec. 31. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Az igaz barátok megértik és majd meglátogatnak v minimum érdeklődnek az állapotodról

A te dolgod most meggyógyulni :)

2019. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást, és boldog új évet kérdező!
2019. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen bajod van és az a legnagyobb problemád hogy életes vagy 70szilveazterebol 1bol kimaradsz éa jajj mit fognak szólni a barátaid?

Komoly??

2019. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egészségem sokkal fontosabb mint egy átbulizott éjszaka. Majd bepótlom a barátaimmal. Harmadikán mehetek haza:D

22/L

2019. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly szilvesztereztünk kórházban. A férjemnek vérezni kezdett az orra 31-én és miután órák múlva sem akart elállni, sőt látszólag egyre erősebben vérzett ijesztő mértékben, így bementünk a kórházba. Elpattant egy ere, bentfogták két éjszakára.

A kórházban nagyon jó fejek voltak, engedték a látogatást hajnali 1-ig a társalgóban, csendesen. Sokan voltak az osztályon, szinte mindenkinél volt egy-egy ember legalább egy kis időre, de összességében egy nagy nyugis szilveszteri buli alakult ki. A barátainkat értesítettük kora este, hogy le kell mondanunk a bulit és többen be is ugrottak még előtte legalább egy kis időre beszélgetni, jobbulást kívánni.

Én bentvoltam a férjemmel éjfélig, almalével koccintottunk és hazajöttem. Összességében nekem a helyzet ellenére remek élmény maradt. Tök jó érzés volt látni a kórházi élet emberi oldalát, olyanokkal "ünnepelni", akiket 2 órája még nem ismertél, látni a meghatódást, ahogy valakihez nem várt vendég érkezik és meghatódni, hogy a barátaink is szakítottak időt arra, hogy benézzenek hozzánk, pedig hirtelen alakultak így az események és igazán nem vártuk el.

Szóval szerintem nem olyan rossz dolog ez. Más, mint amire az ember készül, de az egészséged a legfontosabb, életed csak egy van!!! Ha ezt a baráti társaságod nem érti meg, akkor javaslom mihamarabb küldd a levesbe mindet.

2020. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!