Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki rátalál, a nagy Őre,...

Mindenki rátalál, a nagy Őre, az Igazira?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni,hogy létezik-az Igazi. Mert nem szeretném, egyedül leélni, az életem. Ha nem igaz társra vágyom, a másik felemre, aki olyan,mint én. Én egy hűséges, odaadó, okos, figyelmes, jóképű, én legyek neki az egyetlen és megértő társra vágyom.

2020. jan. 1. 01:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%

Valakinek létezik, összejött, mert tudok ilyenről, igaz hogy már nyugdíjasok, de iskolás koruk óta együtt vannak, békességben.


Azonban a többségnek nem sikerül rátalálni belátható időn belül az igazira, ezért vannak olyan kapcsolatok, házasságok amik bár nem a tökéletességen alapulnak, de elvannak egymás mellett, és már csak a család, gyerek, és az évek miatt sem cserélnék le a másikat.

Sajnos az családunkban nincsenek jó házasságok, csak már 50 felett leszarják kb a másikat, és elvan mindenki a maga berkein belül.


Én nem foglalkozok a lázas keresgéléssel, ott szarni bele, mondjuk jelenleg is egyedülálló vagyok, de legalább független szabad ember.

2020. jan. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy mindenki. Kevesen találnak rá.
2020. jan. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
68%
Én rá találtam, de elbtam. Most kéne helyette egy másik lány, nem lesz olyan több, minden vonasa, minden tulajdonsága, minden porcikaja, mintha nekem tervezték volna... Kölcsönösen oda-vissza mind 2 fel a toppon legyen és maximálisan idealja a másiknak, oda-vissza nagy szerelem, olyan nem sok van szerintem.
2020. jan. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%
Ha lenne nagy Ő, akkor nem lenne ennyi válás.
2020. jan. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
59%

Kerdes, mit jelent az igazi.

Szimplan csak fulig szerelmes vagy bele?

Vagy az elso nagy szerelem?

Szerintem egyik eset sem garancia a tartos kapcsolatra.

Ami garancia lehet, az egy olyan tars, aki az o tulajdonsagaival szinte tokeletesen passzol a te tulajdonsagaidhoz es akivel jol meg tudjatok erteni egymast, szinte egy elmekent leteztek es raadasul akivel kulsore is nagyon vonzodtok egymashoz. Na ilyet nehez talalni, aki minden szempontbol idealis tars, azaz az igazi. Nagy szerencse kell hozza es ebbol kovetkezoen nem talal ra mindenki, a tobbseg lehet, hogy soha.

Jo kiindulopont lehet, ha a hasonlo erdeklodesi teruletrol keresel part. Munka, hobbi, sport, stb. legyen hasonlo. De ez sem garancia.

2020. jan. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
79%

Én ebben hiszek, az élet igazolta!


"Az "Igazi" nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne "igazi". De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált." (Popper Péter)

2020. jan. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
70%
"jóképű" Pontosan ezért nem létezik. A külsőbe szeret bele és nem a belsőbe. Most fordítsuk meg: Ha a jóképűt leveszed akkor már úgy igazi? Igazinak érzed? Nem.
2020. jan. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
78%
dehogy
2020. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
nagyokos emberek azt mondják, hogyha aktívan keresed, akkor van 1%-nyi esélyed, hogy megtalálod az életed során.
2020. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
87%
Megtaláltam, a p és ú billentyűk között van, használni kell hozzá a shiftet...
2020. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!