Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan felejtsem el ezt a lányt?

Hogyan felejtsem el ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Eléggé megszerettem, de hát persze nem engem választott. Amiatt rossz érzés nagyon mert nem volt sosem barátnőm eddig. Meg az hogy talált nálam jobbat, ezt így megtapasztalni borzalmasan érzés. Meg raktak fel csókolózós képet, sírni tudnék:(

Amúgy is kevés önbizalmamnak jót tett:/

Hogy felejtsem el ezt a lányt?

Lehet hogyha szakítanak akkor visszajön hozzám?


2020. jan. 1. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Örökre jegyezd meg: A veszteségeket nem elfelejteni kell (nem is lehet), hanem feldolgozni. Ismerkedj, lesz barátnőd.
2020. jan. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegèny...Úgy sajnálom, tudom milyen ez. Ezt úgy kell megközelìteni, hogy ő foglalt, te pedig szingliként válogathatsz a jelöltek közül...
2020. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Lehet hogyha szakítanak akkor visszajön hozzám?"


Megeshet, de én a helyedben nem fogadnám vissza, nem bíznék benne, csak addig kellenél neki, amíg nem talál megint mást.

2020. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Bele kell törődni.
2020. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben a cipőben én is vtam...


Azt mondom, határozottan, hogy NE, NE VÁRJ RÁ! Lehet évekig együtt lesznek, össze költöznek, megházasodnak, gyerekük lesz... TE meg addig akarsz szenvedni, miatta?


Az élet túl rövid és minden változik. Szakíts meg Vele minden kapcsolatot, töröld az ismerőseid közül, ha élőben látod még csak ne is köszönj Neki, igyekezz azon is, minél kevesebb lehessen az ,,összefutásra"


Ha csak megtetszett akkor mázlid van, de ha szerelmes lettél bele, akkor szívás...

2020. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vissza is megy hozzád, örökre benned lesz a seb, hogy nagyon maximum is csak egy 2. lehetőség vagy a lány szemében. Ennél többet érdemelsz, remélem tudod.
2020. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!