Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan hogy szerelem...

Létezik olyan hogy szerelem első chatelesre?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk beszélgetni de csak barátkoztunk és szerintem beleszerettem! Létezik ilyen? Ebből lehet valami? F
2020. jan. 1. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem létezik.

Férfi vagyok de ha a csaj azt mondaná belémszeretett vagy pár üzenet vagy chatelés után, menekülnék azonnal.

2020. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Abba a képbe szerettél bele, amit elképzelsz róla. Őt még nem ismered, így majd nagyot csalódhatsz, ha megismered, mert lehet hogy amit elképzelsz róla, köszönőviszonyban sincs azzal, amit elképzeltél.
2020. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Létezhet hogy beleszeretél persze, de általában ez nem tartós ugyanis élőben általában másra számít az ember, csalódik és a szerelem elszáll.

Magyarul a lány ronda/a képen, amit küld nem is ő van.

Ritkábban előfordul a happy end is.

2020. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
88%

Sajnos nem. Az előző ki fejtette pontosan, csak abba szerettél bele, amilyen karakter a chateles közben volt. De sajnos amit előben tapasztalsz, az nem az ami a valóságban is lesz.

Egy sráccal 1 even at minden nap beszéltünk, olykor 9orat megállás nélkül... Nagyon szerelmesek voltunk. 1 év után aztán meg látogatott... Hiába volt ugyan az a kinézete, a hanglejtése és a beszéde ugyan az mint kamerán keresztül, a test közelsége nagyon kellemetlen volt.

Sajnos nem olyan egyszerű az élet :/

2020. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem a lányba szerettél bele, csak abba az érzésbe, amit a vele való csetelés adott, vagyis az, hogy kíváncsi rád valaki, törődik veled, együtt nevettek stb.
2020. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Ohh hát igen... Pont ma mentettem el ezt. És szerintem ide pont találó


"Rájövünk, hogy nem emberekbe kapaszkodunk, hanem az általuk megélt érzéseket tápláljuk és még magasabb szintre emeljük."

2020. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Találkozz vele, ismerd meg a mindennapi arcát, hamar futni fog a másik irányba. De mindenképpen borítékolható, hogy csalódsz benne. Aki ilyen korán tud érzelmeket kiváltani, az abból táplálkozik és építi a saját önbizalmát, hogy online egy csomó kislány van oda érte. Élőben nem sokat ér a bőre.
2020. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy láttad-e már képen az illetőt.


Mert ha még nem, akkor beleszerethetsz a lelkébe, a beszélgetések alapján és igazán megismerheted őt előítéletek nélkül.


Ha viszont már láttad, lehet a külseje vonzó a számodra és akkor az nem szerelem, hanem csak vágy.


De szerintem létezik szimpátia első chatelésre és a szerelem, az igaz szerelem, csak élőben jön, amikor már minden egyben van, és mindenestül akarod őt.

2020. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Igen, létezik.

A férjemmel is így indult a kapcsolatunk.

2020. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy létezik. Nem a személybe szeretsz bele hanem amit nyújt:Figyelem,kedvesség,szeretet,törődés stb. Miközben lehet hogy mögötte egy gerinctelen féreg van aki tönkre akar tenni.
2020. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!