Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincs úgy az életben is...

Miért nincs úgy az életben is mint a brazil szappanoperákban? Hogy a férfiak és a nők is mindannyian szépek?

Figyelt kérdés
Ha szép lennék nem mondhatnám azt hogy azért nem kellek a lányoknak mert csúnya vagyok.Akkor a külsőm nem lehetne az oka a magányomnak.Miért nem szép minden ember legalább Magyarországon?Legalább ebben a kicsi országban?
2020. jan. 1. 22:06
1 2 3
 1/26 nemaRendőrség ***** válasza:
50%
Olyan ocsmány paliknak vannak barátnőik, a probléma nem azzal van.
2020. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de valahányszor véletlenül átkapcsolok ezekre a borzalmas, giccses brazil sorozatokra, mindig valaki sír, kiabál vagy veszekszik.. szóval cseszhetnéd a szépségedet..
2020. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szappanoperában élünk.

Mert a szépség relatív.

Mert hiába 2 szép embernek is lehet csúnya gyereke.

+hogy lenne 1 egész országban csak szép ember? Valami modellügynökség kitoloncolná azokat akiket nem tartanak szépnek? 😂



+ nincs pénze az átlag magyar fizetésből az embereknek plasztikai műtétekre?

Vagy van aki egészséges mentalitású és el fogadja magát?


Nem szoktam beszologatos válaszokat adni, de te vagy nagyon gyerek vagy, vagy szimplán helikopter l.

2020. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#1-es azok az ocsmány palik lehet hogy gazdagok.De jó is lenne kimennék az utcára és csak szép nőket látnék magam körül.Minden nő modeellalkatú lenne.
2020. jan. 1. 22:16
 5/26 A kérdező kommentje:
#4-es úgy hogy eleve szépnek születne mindenki.😊
2020. jan. 1. 22:20
 6/26 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy szépség sajnos. Próbálom magam azzal nyugtatni, hogy valaki a belsőt is értékeli, de ezeket olvasva most kedvem lenne eltemetni magam, köszi 😂
2020. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hm, te az a srác vagy aki annyira el van merülve az önsajnálatában hogy segíteni se lehet neki? Beszéltem valakivel aki ilyen egy hasonló kérdés kapcsán. Figyi, ha nem érzed magad szépnek, tegyél érte hogy jobban légy. Olvass utána tippeknek a neten, próbálj hobbit találni ami le köt, szerezz siker élményt, ezek által jobban fogod értékelni magadat. Ha mindenki szép lenne (Bár relatív), senki sem lenne az, az lenne az átlagos.
2020. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7-es azok a lányok szokták mondani hogy nem szépek akik azok.Te is biztos az vagy.Csak akkor hiszem el hogy csúnya vagy ha küldesz nekem képet és a saját szememmel látom
2020. jan. 1. 22:28
 9/26 anonim ***** válasza:

"úgy hogy eleve szépnek születne mindenki"


Nincs olyan, hogy valakit mindenki szépnek lát.

2020. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#8-as igen sajnálom magam.Sem szép,sem gazdag,sem okos nem vagyok.Egy árú vagyok én is a piacon,ami senkinek sem kell.😔
2020. jan. 1. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!