Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány felemésztheti a lelket?

A magány felemésztheti a lelket?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen, én is ebben vagyok.
2020. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonymousreview60 ***** válasza:
16%
Hogyne. Miért vagy magányos? Pszichológushoz miért nem mész?
2020. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképpen, a magány minden változata.

Még azoknak is káros a magány, akik amúgy egyedül érzik jól magukat.

Torzítja a lelket ami odáig is fajulhat, hogy az alany saját maga ellen fordul, megőrül, elofordul, hogy elbutul.

Létezik most már olyan is, hogy online magány, amikor valaki másokkal kizárólag online tartja a kapcsolatot és nincs része személyes interakciókban. Ez is elég káros.

2020. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Ez nehéz kérdés,tipikus "Mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás?"

Általában azok a magányosok, akik egyébként sincsenek rendben, pl. introvertáltak, szorongásosak, szociális fóbiájuk van, önértékelési zavarokkal küzdenek, stb.

Ilyen feltételekkel nehéz párt találni.

Nem könnyű megítélni, hogy valaki a betegsége miatt magányos, vagy a magány miatt hiszi magát betegnek.

Egészséges ember talál párt!

(...még az egy fogú is, egy másik egy fogút, azaz a zsák megtalálja a foltját!)

2020. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
4 Szóval igy jöttél össze a Rozsikával?
2020. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

#5

Az egyfogú anyád talán Rózsika?

Egyébként nő vagyok te szerencsétlen!

12 éve élek házasságban és kiegészítő tantárgy volt a képzésemben a pszichológia.

2020. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Most leszek 19, és ma is olyan rosszul vagyok hogy el sem tudom mondani.. Folyton azon jár a fejem hogy mások miket osztanak meg, tökre aranyos barátnőjük van, akik megölelik őket, messengeren se hagyják békén, én pedig nem találok egy hűséges őszinte lányt aki elfogadna egy ilyen fiút, csak az ilyen kis ribizlik találnak meg akik szórakozni akarnak csak, meg félmeztelen képek stb.. Igen, felemésztheti, rendesen. Annyira szarul vagyok hogy akaratlanul is eltaszítok mindenkit, az életemet adnám egy lányért hogy legyen aki szeret és megölel, mégis akaratlanul de eltaszítok mindenkit. Már nem látom értemét tovább szenvedni ebbe a világba.. Ma már csak a macsó jóképű magas srácoknak jut ki a "szeretet" és az is csak valami hülye érdek kapcsolat, akik pedig nagyritkaságba tartoznak és normális kapcsolatuk van, öleléssel szeretettel, azokra meg max irigykedek..

18f

2020. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

6 Nagyon megnyerö lehetsz,ha egy kis viccre ilyeneket irsz.

Ha megbántottalak,akkor bocsi!

2020. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Határozottan. Tisztában vagyok vele, hogy gondolatban túlságosan belelovalom magam ebbe a dologba, de kikészít a magány érzése. Hiába van családom egy másik típusú szeretetre is szükségem lenne.
2020. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

#8

Ja, hogy ez vicc volt? Én kérek bocsánatot, mert nem tűnt fel, mert még csak el sem mosolyodtam.

De semmi gond, nincs harag! Pacsi!

2020. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!