Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi volt a leghosszabb időtarta...

Mi volt a leghosszabb időtartam, amit egyedülállóként töltöttetek el?

Figyelt kérdés
Ezalatt hogy éreztétek magatokat, hogy telt az időtök, illetve, miután találkoztatok a következő párotokkal, mennyire könnyen tudtatok egy kapcsolatba belemenni?

2020. jan. 2. 21:28
1 2 3
 1/24 Blade Bone ***** válasza:
100%

Nem számoltam az időt, de körülbelül olyan három év lehetett. A következő kapcsolattal nem volt semmi gond, mert úgyéreztem, hogy jól kijövünk és emellett igen erős volt a kémia, szóval...

Egyedülállóként is minden rendben volt, mert nem vagyok kapcsolatfüggő és szeretek a magam ura is lenni, úgyhogy nyugodt szívvel várom mindig a megfelelő társat.

2020. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok, voltak próbálkozàsok, rövid kapcsolatok amiket nem is számolok mert emlìtést se érdemelnek. 20 évesen volt egy ami szintén nem lehetett komoly, de voltak kölcsönös valódi érzelmek. Azután kb 3 évig kinlódtam, bezàrkóztam. Már jól vagyok de azóta sincs senkim. Nem is tervezem. Néha jól esne szeretni valakit és szeretve lenni, összebújni de bemagyarázom magamnak hogy jobb egyedül, szabadon. Hazugság, csak félek a csalódástól.
2020. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
7 hónap. 22N
2020. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Én még benne vagyok a két kapcsolat közötti egyedülállóságban, öt éve. Néhány mélypontot/hullámvögyet leszámítva jól viselem, nem kardinális kérdés a társtalálás. A negatívuma ennek, hogy egyre kevésbé tudom elképzelni magam kapcsolatban, és ezért nem tudok könnyen nyitni, ha valaki szeretne megismerni, közelebb kerülni hozzám.
2020. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
29 év. Ennél több időt egyedülállóként a koromból fakadóan nem tölthettem el. 29/F
2020. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha a futólagos és meseszerű kalandokat nem számolom 5 év
2020. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

31 év.

31F

2020. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
akinek még sose volt (mint nekem) az nem írhatja az életkorával megegyezőt hisz nem elvárás 0 éves korban kapcsolatban lenni, ilyenkor kb 14-15 éves kortól ér számolni, én 13 év óta
2020. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
37 vagyok sosem volt még párom, 2 jelentősebb próbálkozás volt még életemben, nem lett belőle semmi. Tanulás, munka, hobbi, ügyek intézése, stb.-vel foglalatoskodom most is, akkor is.
2020. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8. Jó igazad van, meg végülis egyedülálló, akkor lettem, amikor elköltöztem otthonról.
2020. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!