Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit ne mondjunk egy szomorú...

Mit ne mondjunk egy szomorú embernek?

Figyelt kérdés

Ha például megkérdezi, hogy mizu és én visszakerdezek de, azt mondják, hogy szarul van, szomorú... hasonló. Akkor mit NE nodnjunk. Mert egy sajnálomban nincsen semmi.


Előre is köszönöm a válaszokat!😃



2020. jan. 3. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Fel a fejjel. :D
2020. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha érdekel az illető, akkor kérdezd meg tudsz-e valamiben segíteni, vagy akar-e beszélgetni róla.

Ha nem, akkor meg úgyis mindegy mit mondasz. :D "Sajnálom, de fel a fejjel, biztos jobb lesz majd, ez csak átmeneti." vagy akármi

2020. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bevallja, hogy szomorú akkor nem az a kérdés mit ne? Hanem mit? Kérdezz. Pl első körben azt, hogy "mi történt?" A többi meg majd kialakul. Lehet olyan dolog amivel te már megküzdöttél valamikor
2020. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne kezdjünk el dicsekedni a kirándulásunkkal se semminkkel. Meg vigyázzunk, hogy egyszerű szomorúságról van-e szó, ahol egy bátorító szó segíthet, vagy esélyes, hogy komolyabb, depresszió-szerű állapot-e. Utóbbi esetében nem vezet jóra olyanokat mondani, hogy "szedd össze magad", meg "légy férfi" meg hasonlók...
2020. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp érdemes megpróbálni: "Na gyere, meg vagy hívva egy sörre!" 😉
2020. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, a "ne" rész elkerülte a figyelmemet, upsz.

Akkor igen, ne mesélj arról, hogy neked milyen jó.

2020. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy kamaszok vagyunk! És szerintem ez nem csak egy egyszerű szomorú állapot. Azt írhattok, hogy miket mondjak. Mert szeretnék neki segíteni mert sokat köszönhetek neki. (Amúgy nem igazán vagyunk barátok, inkább csak kedves ismerősöm)
2020. jan. 3. 12:19
 8/10 A kérdező kommentje:
*azt is írhattok
2020. jan. 3. 12:19
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Fontos tényező, hogy igényli-e a beszélgetést/lelki támaszt? Vagy inkább magában szeretné megoldani a gondjait? Nem inkább csak IDŐRE VAN SZÜKSÉGE?!
2020. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. SZERINTEM igényli a beszélgetést.
2020. jan. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!