Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül is le lehet élni egy...

Egyedül is le lehet élni egy életet vagy megbolondulhatok?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, idáig volt 1 nagyon jó barátom de most olyan társaságba keveredett, hogy én már nem érdeklem sajnos. Sok hülyeséget megtudtam vele beszélni sőt ha problémáim voltak azokat is elmondani neki. De most félek, hogy majd megbolondulok a 4 fal között pedig birom a magányt azért is nem tudtam kapcsolatokat kiépíteni. Van egy jó számítógepem amin elfutnak a filmek és játékok is. De szüleimen kívül most már nem maradt más emberi élőlény a közelemben akivel beszélhetnék.

2020. jan. 3. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem éremes. Kezdj el beszélgetni emberekkel, bárhol. Aztán egyszer majd alakul valami.
2020. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem a 4 fal között kellene ülni magányosan, hanem kilépni a világba.
2020. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen és igen. Benne van a pakliban hogy bekattansz kivéve ha olyan dolgokra szenteled az időt ami segít megtartani a józan eszed.
2020. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
37 vagyok. Munka után olvasás, netezés, ügyintézés, néha képzés/tanulás. Még bírom, hidd el, ki lehet bírni. /F/
2020. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lelehet, de az ember biztos kicsit megbolondul. Én csak munkahelyen beszélek emberekkel, egyedül lakom, mondjuk én alapból is hülye vagyok. Sose volt még kapcsolatom, nem is lesz szerintem, ha csak egy nő nem rúgja ki a lábamat, mert én úgy se merek kezdeményezni. 31F
2020. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Barnabas333 ***** válasza:
Nekem a 42éves férfi kollégám teljesen jól bírja. Én tuti megőrülnék...
2020. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért nem keresel magadnak párt?oo
2020. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!