Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha kedvesnek lenni, mosolyogni...

Ha kedvesnek lenni, mosolyogni meg közvetlennek lenni nem kerül semmibe akkor miért nem mosolygós, közvetlen az emberek többsége?

Figyelt kérdés
Szerintem azért,nehogy a másik ember jobban érezze magát.Nehogy aztán odamenjen és beszélgetni akarjon velük.Mindennap járok az utcán,buszon,nem látom az embereket mosolyogni.Nem is csoda hogy annyi magányos ember van.A sok bunkó és a sok magányos ember között van összefüggés.
2020. jan. 6. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Akkor mosolygok ha jó kedvem van. Mit vigyorogjak ha nincs?
2020. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha a buszon legalább az egyik làny rámmosolyogna.Akkor oda mernék menni beszélgetni.
2020. jan. 6. 09:55
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen alapon te is megmosolyogtathatnád őket.
2020. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Talán nem akarnak veled beszélgetni a lányok, azért nem mosolyognak.
2020. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
XDDDDD
2020. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne kezdd már megint!
2020. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú lehet az élete annak, aki attól érzi jól magát, hogy vadidegenek úgy tesznek, mintha örülnének a jelenlétének, és ha nem teszik, azt úgy értelmezi, hogy direkt neki vágják a fapofát, nehogy jobban érezze magát.

Teljesen értelmetlen fölöslegesen hazudni.

2020. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

,,kedvesnek lenni, mosolyogni meg közvetlennek lenni nem kerül semmibe" - De, csak nem egy ezres kell hozzá, hanem jókedv.


,,.Nehogy aztán odamenjen és beszélgetni akarjon velük." - Nekem az a halálom, mikor valaki csak úgy mellettem elkezdi, hogy ,,Milyen szépen süt a nap"...


,,Nem is csoda hogy annyi magányos ember van." - Aki egyedül van, nem feltétlenül magányos.


,,A sok bunkó és a sok magányos ember között van összefüggés" - Szóval azért, mert nem jópofizik neked valaki 0-24-ben máris bunkó lett?

2020. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Azert nem, mert van ezer gondjuk.

Masreszt meg a kedves mosolygos embert gyakran osszetevesztik a naiv, kihasznalhatoval, ugyhogy hamar leszokik errol ez ember.

Es igen, nekem pl nem kell, hogy mindenfele random ember odajojjon hozzam beszelgetni, az utazasi idom, foleg hazafele, arra van, hogy atalljak a pihenesre, nem arra, hogy mas ember beszelgethetnekjet kiszolgaljam.

Igy is megtalal minden idiota.

Van akinek a tel, a szurkeseg, az total depresszio, nyaron sokkal vidamabbak.

Hany eves vagy? 18?

2020. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem inkább 16 éves a kérdező. Én vagyok 18 :D (# 8/9   ma 11:21)


Meg visszatérve a kérdésre:

Pl egy buszon más beszélgetés az, ha valaki megkérdezi tőled, hogy melyik megálló van közelebb a központhoz, és más beszélgetés az, ha valaki csak úgy hozzád szól, mert nem bír 30 percet csendben maradni...


Engem az is idegesít, mikor a hátam mögött a 9.-esek röhögnek s hangoskodnak egész úton, nem hogy még én is rátegyek még erre a zajra egy lapáttal.


Ezen meg kicsit gondolkodj el:

[link]

2020. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!